rychlý moučník

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník anamor02
7 příspěvků 31.03.05 13:54
rychlý moučník

Můžete mi prosím poslat vyzkoušený recept na dobrý,nenáročný moučník.Díky

Reakce:

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 31.03.05 14:09
anamor,

myslím, že nejrychlejší jsou všelijaké hrnkové buchty, případně ovocné bublaniny nebo perníky
a myslím, že rychlost jim určitě neubírá na dobrotě
zkus vyhledávač, jistě jich řadu najdeš

chocolat
106 příspěvků 01.04.05 07:03
asi to nebude to pravé ořechové,

ale já si často dělám na snídani marokánky(podle sebe tak trochu jinak)
k 1 smetaně ke šlehání přidej 5 lžic mouky a 5 lžic cukru. zahřívej na sporáku ve vodní lázni a míchej do zhoustnutí.nechej vychladnout a pak přidej 250g sušeného nebo kandovaného ovoce a ořechů.placičky peč na 160-180 až zezlátnou.
nejradši je mám s velkýma rozinkama,celýma vlašákama a citrusovou kůrou.
hodí se na zakousnutí pro návštěvy.tak je někdy zkus a uvidíš

Sněhurka
446 příspěvků 01.04.05 07:35
A co třeba rychlý litý koláč?

Já mám osvědčený tento recept: Litý koláč tety Lídy . Je velmi jednoduchý a myslím, že se povede každému.

misapoho
135 příspěvků 01.04.05 10:38
...

mej v mrazaku listkove testo. Kdyz do nej cokoliv zabalis jablka s rozinkama a oriskama, nejake ovoce, tvaroh nebo i slanou verzi napr. se salamem a syrem, vzdy je to namka.

Florentyna
439 příspěvků 02.04.05 10:07
Anamor,

nevím, jestli ti jde zrovna o nějakou rychlou snadnou buchtu nebo spíše o jiný dezert, ale pokud chceš něco jednoduchého a přitom zajímavého, mohu ze svého repertoáru doporučit Utopenou buchtu nebo Hruškového Michela . Nicméně tzv. litou buchtu dle své momentální chuti, inspirace a nabídky spíže můžeš namíchat podle pravidel, která jsem popsala v článku Ultimativní česká buchta . A nebo zkus nějaké lité či muffinkové těsto upéct v sendvičovači, máš-li jej. To pak návštěva nebude vědět, jestli má víc chválit kuchařku nebo dávat do pusy.
Ať se dílo zadaří! Flo.

Kopretinka
565 příspěvků 02.04.05 12:56
Anamore :)

Velmi jednoduchá, a také rychlá a nenáročná na přípravu je také "jogurtová buchta ":http://www.labuznik.com/recipe.php?… Hodně labužníků už ji vyzkoušelo, věřím že i ve Vaší rodině by sklidila úspech

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz