Florentyna

Registrován od: 14.02.05, naposledy on-line 18.05.12 09:33
Počet příspěvků v diskusích: 439 ve Vídni a taky v těsném sousedství Prah

Jsem nepolepšitelná nekuchařka. Dělám všechno pro to, abych nakoukla pod co nejvíc pokliček a odhalila co nejvíc kuchařských záhad, triků a fíglů doufajíc, že jednoho dne si budu moci s uspokojením konečně říct, že snad už něčemu rozumím. Jenomže znáte to - cesta je vlastně cíl, a tak si to nesmírně užívám. O mém bloudění ve vlastní kuchyni a obluzování vlastního manžela teplými večeřemi jsem po večerech napsala knížku . A pak ještě jednu o tom, jak s nekuchařskou ctí přežít Vánoce. Dost možná, že právě teď znovu sedím u klávesnice a řadím písmenka do těch správných posloupností.

Miluju čerstvá rajčata a maso od dobrého řezníka, nikdy se mi neomrzí vůně čerstvého chleba a dokud budu mít důvod, nepřestanu nadávat na výrobce másla, že ho nedělají pořádně. Nikdy si nepřestanu myslet, že vařit se může naučit každý (navíc s láskou) a že každý má v sobě jedinečný styl psaní (i když o něm třeba ještě neví). A tak jsem si založila internetové Bistro Florentýna , ve kterém můžete dostat obojí, pokud o to stojíte. Pomáhá mi v něm banda stejně postižených autorek, které s vařením i psaním ještě nedávno nesměle začínaly. Je nás zatím ale stále málo. Pokud máte chuť vařit, psát a učit se, napište mi mail: florentyna@florentyna.cz . Něco s tím uděláme.

Svůj zdejší deníček jsem už před nějakou dobou ukončila a vedu si ho externě. Články a recepty z poslední doby najdete ve zmiňovaném Bistru Florentýna a dost možná taky v pár časopisech a novinách z poslední doby.

Web: http://bistro.florentyna.cz
ICQ: 226424016
Skype: florentyna.cz
Práce: autor na volné noze a matka na mateřské.
Koníčky: čtení dlouho do noci, nekončící hledání inspirace, nakupování kuchařských surovin a ověřování existence onoho mezi nebem a kuchyní.

 
Napsat uživateli Florentyna zprávu   Přidat uživatele Florentyna do přátel

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Nejlepší recepty

Těstovinový salát s houbami a polníčkem Těstovinový salát s houbami...
Slané zapékané hrušky se slaninou a parmazánem Slané zapékané hrušky se...
Velikonoční nádivka Velikonoční nádivka
Selská pivní polévka Selská pivní polévka
Kynuté lívance podle mojí babičky Kynuté lívance podle mojí...

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz