Florentyna

Score: 0 Registrován od: 14.02.05, naposledy on-line 18.5.12 09:33
Počet příspěvků v diskuzích: 439 ve Vídni a taky v těsném sousedství Prah

Jsem nepolepšitelná nekuchařka. Dělám všechno pro to, abych nakoukla pod co nejvíc pokliček a odhalila co nejvíc kuchařských záhad, triků a fíglů doufajíc, že jednoho dne si budu moci s uspokojením konečně říct, že snad už něčemu rozumím. Jenomže znáte to - cesta je vlastně cíl, a tak si to nesmírně užívám. O mém bloudění ve vlastní kuchyni a obluzování vlastního manžela teplými večeřemi jsem po večerech napsala knížku . A pak ještě jednu o tom, jak s nekuchařskou ctí přežít Vánoce. Dost možná, že právě teď znovu sedím u klávesnice a řadím písmenka do těch správných posloupností.

Miluju čerstvá rajčata a maso od dobrého řezníka, nikdy se mi neomrzí vůně čerstvého chleba a dokud budu mít důvod, nepřestanu nadávat na výrobce másla, že ho nedělají pořádně. Nikdy si nepřestanu myslet, že vařit se může naučit každý (navíc s láskou) a že každý má v sobě jedinečný styl psaní (i když o něm třeba ještě neví). A tak jsem si založila internetové Bistro Florentýna , ve kterém můžete dostat obojí, pokud o to stojíte. Pomáhá mi v něm banda stejně postižených autorek, které s vařením i psaním ještě nedávno nesměle začínaly. Je nás zatím ale stále málo. Pokud máte chuť vařit, psát a učit se, napište mi mail: florentyna@florentyna.cz . Něco s tím uděláme.

Svůj zdejší deníček jsem už před nějakou dobou ukončila a vedu si ho externě. Články a recepty z poslední doby najdete ve zmiňovaném Bistru Florentýna a dost možná taky v pár časopisech a novinách z poslední doby.

Web: http://bistro.florentyna.cz
ICQ: 226424016
Skype: florentyna.cz
Práce: autor na volné noze a matka na mateřské.
Koníčky: čtení dlouho do noci, nekončící hledání inspirace, nakupování kuchařských surovin a ověřování existence onoho mezi nebem a kuchyní.

 
Napsat uživateli Florentyna zprávu   Přidat uživatele Florentyna do přátel

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Nejlepší recepty

Těstoviny primavera s chřestem Těstoviny primavera s chřestem
Guláš z hlívy ústřičné Guláš z hlívy ústřičné
Gratinované brambory (DIA)* Gratinované brambory (DIA)*
Pečená kuřecí stehna Pečená kuřecí stehna
Pečené papriky s česnekem Pečené papriky s česnekem

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz