Velikonoce a kopřivy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 27.03.05 12:32
Velikonoce a kopřivy

Kdo co dáváte do velikonoční nádivky když nejsou kopřivy

• letos jich je hroznej nedostatek

Reklama

Reklama

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 27.03.05 14:57
Letos

to byla směs petrželky a čerstvé majoránky (roste mi celou zimu v truhlíku na balkoně), už jsem také improvizovala s jemně rozsekanou syrovou brokolicí - bylo to velmi dobré. Kopřivy také nemám pokaždé k dispozici - v Praze na sídlišti by nejspíš byly „ošetřeny“ nějakým pejskem…

Florentyna
439 příspěvků 27.03.05 15:47
Nádivku

jsem dělala letos vůbec poprvé. Bydlíme hned vedle lesa, tak jsem vyslala pátrací jednotku. Přinesli peří z bažanta, dva klacky (vlastně pardon, pušky), informaci o tom, že v křoví byly čísi trenky, ale kopřivu žádnou. Tak jsem tam dala asi 100g mraženého špenátu (listového, ne protlak) a bylo to výborné. Nikdy jsem předtím ale nádivku nejedla, takže porovnání schází. Snad jsem trochu pomohla. Flo.

trikolka
383 příspěvků 27.03.05 16:59
mame tu porad 2m snehu

tak jsem se potykala se stejnym problemem jako ty, jantar :) ale ani pres leto tady kupodivu moc korpiv neni… ale k dotazu. do nadivky jsem dala bohate petrzele, pazitky a jednu davku rukoly, tady lze koupit v kazdych potravinach cerstve v mrnavych kvetinacich. snad jsem pomohla, nadivka byla dobra !

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 27.03.05 20:39
ten samý problém

vyřešeno sušenou petrželkou (z letní úrody), ale padla všechna, ještě, že na zahrádce už se klube nová…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz