Velikonoce a kopřivy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 27.03.05 12:32
Velikonoce a kopřivy

Kdo co dáváte do velikonoční nádivky když nejsou kopřivy

• letos jich je hroznej nedostatek
Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 27.03.05 14:57
Letos

to byla směs petrželky a čerstvé majoránky (roste mi celou zimu v truhlíku na balkoně), už jsem také improvizovala s jemně rozsekanou syrovou brokolicí - bylo to velmi dobré. Kopřivy také nemám pokaždé k dispozici - v Praze na sídlišti by nejspíš byly „ošetřeny“ nějakým pejskem…

Florentyna
439 příspěvků 27.03.05 15:47
Nádivku

jsem dělala letos vůbec poprvé. Bydlíme hned vedle lesa, tak jsem vyslala pátrací jednotku. Přinesli peří z bažanta, dva klacky (vlastně pardon, pušky), informaci o tom, že v křoví byly čísi trenky, ale kopřivu žádnou. Tak jsem tam dala asi 100g mraženého špenátu (listového, ne protlak) a bylo to výborné. Nikdy jsem předtím ale nádivku nejedla, takže porovnání schází. Snad jsem trochu pomohla. Flo.

trikolka
383 příspěvků 27.03.05 16:59
mame tu porad 2m snehu

tak jsem se potykala se stejnym problemem jako ty, jantar :) ale ani pres leto tady kupodivu moc korpiv neni… ale k dotazu. do nadivky jsem dala bohate petrzele, pazitky a jednu davku rukoly, tady lze koupit v kazdych potravinach cerstve v mrnavych kvetinacich. snad jsem pomohla, nadivka byla dobra !

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 27.03.05 20:39
ten samý problém

vyřešeno sušenou petrželkou (z letní úrody), ale padla všechna, ještě, že na zahrádce už se klube nová…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz