Váš názor?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzu
116 příspěvků 10.01.06 09:48
Váš názor?

Koukala jsem, ze posledni prihlaseny (zaregistrovany) clen Labuznika si dal prezdivku „Hovno“. Nevim, jak vam, ale me se to krajne nelibi. Vsimla jsem si, ze lidi zneuzivaji vsech moznej chatů a diskusi k tomu, aby byli vulgarni a sprosti, kdyz muzou byt anonymni.

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 10.01.06 10:30
Zuzi...

…a ve stejném duchu bych se k němu choval - spláchnul bych ho do haj…

Myslím si, že zejména ignorace podobných projevů, bere těmto „nemocným“ živnou půdu…

Zdraví Ivo.

Vali
1326 příspěvků 10.01.06 12:19
souhlasím
  • taky mi to vyrazilo dech a to by nemohl Pepíček zabránit takovýmto vulgárním lidem přístup? Už se tu takových nemožných nicků objevilo více.

Ivo
1045 příspěvků 10.01.06 12:42
Myslím si...

…že by se to dalo řešit nějakým „black-listem“, který by obsahoval „základní“ :,-(u vyrazů a postupně by se mohl doplňovat o další vulgarismy. Jenže kde hledat hranici. Co je pro jednoho nepřípustné může být pro druhého velká junda. Ono je vždycky nepopulární brát na sebe roli cenzora, soudce, policajta a kata najednou.....

A pak je tu ještě něco jako „rejting“ stránek, na základě kterého se stránky stávají zajímavé pro umísťování reklamy. A jedno z kritérií je počet návštěv a počet registrovaných uživatelů (teď si už ale říkám já o zablokování mého nicku…hihi)

goro
82 příspěvků 10.01.06 14:08
Prý

se tomu říká syndrom ztráty zábran a může se to projevit takovouto koprolálií. Často to prý přejde samo od sebe, ale když to zastydne, trápí se s tím pacient až do vysokého věku.

Zuzu
116 příspěvků 10.01.06 14:28
...

Tak, tak, asi s tim nic neudelame, jen me denne neprijemne zaskakuje, jak je tenhle syndrom „kdyz me nikdo nevidi, muzu bejt co nejsprostsi“ rozsirenej. Lidi maji takovy pocit, ze muzou kafrat do vseho, politiky pocinace a celebritami konce a vsechno maji potrebu okomentovat. No prosim. Ale proc ten slovnik? Tenhle web se mi libi mimo jine taky proto, ze je jakousi oazou (az na obcasne prestrelky, hi hi hi) a jsem rada, ze tady nehrozi, ze na me vykoukne z kazdeho druheho prispevku kdeco…

danda  10.01.06 20:31
Váš názor ?

Schválně jsem čekala jestli vloží nějaký recept, nestalo se a myslím, že objevení tohoto nicku bylo jako kometa :-)).
Daleko víc mne osobně znechucuje, když musím použít veřejné WC a ta h… jsou rozmazaná všude, záchody při lepší verzi
nespláchnuté, při horší přetékají. Tady se projevuje to ( nikdo mě nevidí ) asi nejvíce.

bedla  10.01.06 21:35
...

Máme zde dalšího inteligenta jménem Zabiják, že by odveta za to Hovno???????? Teď je vše na pepíčkovi....­... bedla

Manana
1515 příspěvků 10.01.06 23:07
No,

tak s tím, o čem píše goro, se trápím dodnes, a jen pro ty novější: bylo mi 70. Ale nemusím to zas používat furt a v takové formě, jako ten exkrement.

DanaJ
1136 příspěvků 11.01.06 08:18
Přezdívky

Nechápu, proč si dotyčný přezdil své jméno na tak „dokonalý“ nick.
Pravděpodobně taková přezdívka svědčí o veliké fantazii. Třeba já mám svůj nick jen podle svého jména, ale dotyčný se pravděpodobné zamyslel a už to tu bylo. Nechme se překvapit, co když je to kuchtík a labužník příští generace a budeme překvapeni jeho genialitou. Určitě to přijde..

goro
82 příspěvků 11.01.06 11:47
Manano

klídek, ty jsi osobnost a ne psychotik.

buraci
1136 příspěvků 12.01.06 08:30
Je to vsude

Takove nepekne veci buji i na jinych webech, a vzdy bujely. Bohuzel se domnivam, ze tam, kde je dan prostor anonymum, tam se anonymove taky vyradi. Bud ve svych prezdivkach (vetsinou na urovni zaka zvlastni skoly) nebo v tom, co sesmoli. Podivejte se na Nocky Pepka Namornika, tam se opet nekdo (nebo Nikdo) predvedl.
I kdyz ta anonymita… Na jinem webu se ucastnim diskuse o mushingu v Cechach. Je to tak vetsinovy sport, ze se skoro vsichni osobne zname a autora prispevku uz clovek po case pozna podle stylu, ani se nemusi podepisovat. Presto tam letaji vulgarity, ze se clovek kolikrat cervena. Takze duvodem vulgarit je spis to, ze si momentalne nestojite s autorem tvari v tvar, a to asi internet jeste dlouho nevyresi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz