Trojkolečko...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ivo
1045 příspěvků 05.01.06 17:49
Trojkolečko...

…ještě že jste dcerunce nedali jméno Silvestra.....

Přijmi ode mne obrovské blahopřání a dej maličké to nejněžnější pohlazení…

Zdraví Ivo.

Reakce:

Scarlet02
577 příspěvků 05.01.06 19:10
Já taky...

Přeji mamince i dcerušce hodně radosti

Sněhurka
446 příspěvků 05.01.06 20:41
Milá Trikulele, Karličko i Drahý ;-)

Celá Sněhurčina rodinka Vám všem přeje spousty zdraví, radosti i krásných společných chvil. Ať Karlulele spokojeně papá, veselí se a roste, ať je už ten příští Silvestr klidnější, ale vlastně i divočejší

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.06 07:54
Triky,

Připojuji se ke gratulaci, ať malá hezky roste a hlavně ať je zdravá!

Mánek

Florentyna
439 příspěvků 06.01.06 10:18
Triki,

když jsem posledně chtěla sdělit svému muži onu radostnou novinu, zrovna přišel domů s poněkud špatným svědomím, že investoval do nové helmy na motorku (kterou pochopitelně hrozně moc potřeboval). Pořád nemohl pochopit, jakouže to udělal horší investici, proti níž pořizovací cena helmy tak značně bledne. Až mu došlo, co mám na mysli, okamžitě sednul k počítači a začal na internetu hledat větší auto, kam bychom se všichni vešli (pochopitelně včetně kočárku, psa a kompletní výbavy na hory). A pak mi ještě nezapomněl připomenout, ať si to těhotenství pořádně užiju, protože tentokrát je to už určitě naposled. Tak si to užívám, včetně bolestí zad, žeber a pálení žáhy, ale stejně se ještě víc těším, až nás zase bude o jednoho víc.

Čili jsem tím vším chtěla vyjádřit, jak moc vám všem gratuluju. Tobě přeju, abys vše zvládala ke spokojenosti maličké, tvému drahému, aby chápal tvé rozpoložení a potřeby a Karličce, aby vám dělala jen samou radost, pěkně rostla a nezůstala příliš dlouho jedináčkem :-)))

possum
464 příspěvků 06.01.06 11:13
Trikolko

gratuluji

Marjanka2
214 příspěvků 06.01.06 11:36
Trojkolečko....

Velké blahopřání k narození holčičky, ať roste v lásce a pohodě. Pomazli se s ní za mě. Mimátka miluji a rozmazluji, ale protože na vychovávání jsou rodiče a na rozmazlování babičky a dědečkové, tak přeji Tvé holčičce rozmazlovací babičky a dědečky.

Kazi
28 příspěvků 06.01.06 13:15
Tiky

jupíííííííííííííí, narodila se další skvělá „baba“. Přeju oběma všechno
nej, ale především zdravíčko. Užívejte každého dne plnými doušky. Pohlazení a pusu (rozdej podle uvážení ;o)))) posílá Kazi

Alec
84 příspěvků 06.01.06 15:44
Triky,

gratulujeme a ze srdíčka přejeme miminku šťastný život

Vali
1326 příspěvků 06.01.06 16:10
Trikolko

Narodil se člověk veliký,
místo očí má dva knoflíky,
už dovede plakat,
už se umí smát.
Honem, poběžme ho na svět přivítat.

Hodně zdraví a spokojenosti celé rodince přeje Vali.

GRATULUJI.

Yvette
704 příspěvků 06.01.06 17:30
Take se pripojuji.......

Trikole, ja take se pripoji ke vsem gratulantum a preji Tobe, Karlicce a Tvoji drahe polovicce vsechno to nejlepsi a nadherne chvile prozite s vasim novym prirustkem do rodiny.

esmeralda
4813 příspěvků 07.01.06 02:27
Tříkolko !!!!

I já se připojuji ke gratulantům a přeji vše nej… nej… nej…

trikolka
383 příspěvků 07.01.06 19:29
ahoj vsem pratelum labuznickym

dekujeme za gratulace a slibuji, ze z Kajinky vychovame dobrou kucharku :)

jdu ted spat - aspon na 20 minut

babi
6360 příspěvků 09.01.06 22:43
Drahá tříkolko...

člověk na chvíli nepřijde na Labu a už je nás tu víc

Upřímně Tobě a Tvému drahému gratuluji k holčičce, které do života přeji aby zdravě a šťastně vyrůstala v míru a pohodě!

Jitka

buturenka
311 příspěvků 12.01.06 09:38
Tříkolko

ať se máte pohodově, to Vám přeji všem třem, a prosincové děti jsou hodné - dcera je také v prosinci
Buturenka

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz