Gratulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vali
1326 příspěvků 08.01.06 01:36
Gratulace
  • Milá Vladko, všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti k Tvým narozeninám Ti přeje Vali s rodinou.

P+P-R

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 08.01.06 12:02
Moji zlatí terezínští,

děkuji moc za přání a za dárečky, které jsem od Vás dostala. Protože jste ode mne moc daleko a nemůžete vidět, jak mi sluší, posílám Vám foto svých zkrášlených rukou ;o))

Po kliknutí na foto, se Vám mé ruce načtou ve větší velikosti. ;o))

mamula
129 příspěvků 08.01.06 13:56
...

Vladi i já Ti přeji ke Tvým narozeninám to nej a ať se Ti splní všechna i ta nejtajnější přání. Mamula

1irena
591 příspěvků 08.01.06 19:08
a já taky

přeju hodně štěstí, lásky a práce(bez ní nejsou koláče) a připíjím Ti na zdraví pouze čajíčkem (nemoce,bohužel, nekončí :( )

penda
4752 příspěvků 08.01.06 21:33
holky,

moc a moc děkuji za Vaše přání. Nejtajnějších přání je fůra, tak se budu snažit si je v tomto roce splnit, protože co si člověk sám neudělá…no, znáte to. ;o))
Irenko, přiťukávám si s Tebou, já mám zase pouhopouhý sifon, protože habanisko pravilo, že na víno je čas, že je teprve 10 večer..;o)))

manek  09.01.06 11:25
Vladi,

přeji ti tady dodatečně, protože dřív jsem se nedostal k počítači:

Hodně zdravíčka, hodně lásky a ještě mnoho šťastných let ti přeje

Mánek

penda
4752 příspěvků 09.01.06 12:51
Máníčku, děkuji...

… též za přání. Ve středu do hospůdky Vám habanisko přinese něco na vnitřní zahřátí, abyste mohli „všickni“ tři zapít ten můj další křížek ;o)))
Zatím muckám a cmuckám a puskám. Pendik

penda
4752 příspěvků 09.01.06 13:21
Děkuji...

i všem, co jste si na mne vzpomněli prostřednictvím mailu nebo sms. Krásně to hřeje, že mám mezi Vámi tolik přátel.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz