Kotrč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jantar
170 příspěvků 03.10.04 12:31
Kotrč

Hledám co udělat s kotrčem – mám ho zatim v lese - doufám že mi ho někdo nevyfoukne.
Co nim ??
polívku, ..........

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 03.10.04 15:30
falešnou dršťkovou...

třeba

penda
4752 příspěvků 03.10.04 20:13
...

Roštěnky s houbami
150 g hub ( hřiby nebo jiné hřibovité houby, také kotrč, kuřátka), 500 g roštěnek, 30 g mouky, 80 g tuku, 40 g másla, 1 cibule, citrónová kůra, petrželka, sůl.

Nakrájené roštěnky lehce naklepeme, osolíme, opepříme a obalíme v mouce. Na tuku zpěníme jemně posekanou cibulku a vložíme na ni roštěnky. Rychle je opečeme po obou stranách a přidáme drobně nakrájené houby, podušené na másle a opepřené. Podlijeme podle potřeby horkou vodou, přikryjeme pokličkou a dusíme.. Osolíme a šťávu dochutíme citrónovou kůrou a petrželkou. Necedíme ji.
Příloha: Rýže brambor nebo knedlík. čerpáno z netu

Eleeen
1127 příspěvků 04.10.04 08:22
Polívka...

… je FAKT dobrá, mnohem lepší než z hlívy, vřele doporučuju a kotrč záávidím. My jsme teď našli samé praváčky, pár bedel a mraky přenádherných červených muchomůrek, které jsme ale nechali v lese…

Agatta
81 příspěvků 04.10.04 08:44
Omáčku[:-)3]

Já jsem z kotrče včera k obědu dělala bílou smetanovou omáčku…MŇAM..... k večeři byla o 100%m lepší - uleženější.
Z kotrče jde třeba i míchanice s vajíčkem. Já ho používám dost podobně jako jiné houby.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz