Zpověď muže neandrtálského aneb já a " Říkal jsi ti amo"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 18.10.11 05:31
Zpověď muže neandrtálského aneb já a " Říkal jsi ti amo".

Proboha co to bylo?
Naprosto extázoidní orgastická čtyř hodinová smršť doprovázená kručením žaludečních šťáv a zvlhutím na určitých částech těla. Za to poslední se omlouvám, ale jsem ( teda alespoň v to doufám) přece jenom ještě chlap.
O čem že tu mluvím?
Ono dostat do ruky půjčenou knihu Evy Rýznerové - Říkal jsi ti amo, bylo něco neuvěřitelného. Skoro eroticky napsanou kuchařku jsem dostal do ruky poprvé. Poprvé jsem taky četl kuchařku takzvaně na zátah a bez dechu. Opravdu jsem jí zvládnul za čtyři hodiny. A slintal jsem snad na každé stránce.
Co říct závěrem?
Má to dvě malé mínus! To první se dá lehce napravit tím, že tuto knihu musím mít doma pokud možno s věnováním od autorky. To druhé mínus tak snadné nebude. Bylo to krátké! K čertu kde je druhý a ještě lépe třetí díl?
Podtrženo a sečteno, je to nádherně napsaná kulinářskiá fantazie, že se snad naučím i vařit.
Díky za to Evo!!
P.S. Podle autorky je v dohledu roku 2012 díl druhý. :potlesk:

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/…268217_n.jpg

Příspěvek upraven 18.10.11 v 16:32

Reklama

Reklama

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 18.10.11 10:13

No vida, a Vánoce jsou za dveřmi…Jdu prudit manžela.

zlomax
426 příspěvků 18.10.11 17:17
Ti amo.

Sylvo, v knize je i pár skutečně dobrých receptů. :potlesk: Určitě doporučuji napsat dopis pro Ježíška. :-D

toffo
244 příspěvků 20.10.11 21:10

Čte se jedním dechem. Doporučuju poslat děti k babičce :-D a nakoupit nepostradatelné, alespoň základní italské suroviny.

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.11 22:41
Nejčtenější

knihy byly detektivky a kuchařky, osobně už zůstávám převážně u takovýchto kuchařek :-)

zlomax
426 příspěvků 21.10.11 19:16
Je doma.

Na dnešní dobu je to pomalu zázrak! O co jde? V toto úterý jsem po internetu objednal 3 knihy a včera to je ve čtvrtek už je doma rozečetl. Jednou z těch tří je právě Eva Rýznerová a ty ostatní dvě popíšu jinde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz