Zájem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Osceola
217 příspěvků 11.1.06 16:06
Zájem?

Čaues všichni, kdo po mě plačete a ostatním dravcův taky 3× zdar.
Svoje recepty, který mám uložený, jsem nacpala do prázdných míst a jsou kompletní. Takže můžete moje jednoduchý krásy vařit o stošest. Těm, kdo mají ještě pořád potřebu pomlouvat a házet na mě špínu proč a jak to bylo, ať už se na to vykašlou. Stejně vůbec nemají ani ponětí, jak to bylo a co se všechno událo. Už mě nepomlouvejte, skoro jsem se z toho začala volupovat. Vykopala jsem válečnou sekeru a přicházím v míru. Taky nebudu komentovat případný kecy a nenechám se už točit, zdravím Vladko. Konečně mám ten zbrojní pas na tu svoju nevymáchanou hubu. Hodně zdraví všem.

Reakce:
Marjanka2
214 příspěvků 11.1.06 16:30
Zájem?

Jasně, že zájem. „Dokud se lidi staraj je dobře“, říkávala naše babi, „když se nebudou starat je člověk skoro mrtvej!“
Vykašli se zlé jazyky a vítej zpátky.
M.

Tasma
415 příspěvků 11.1.06 16:41
...

Já bych ale byla raději ,kdyby jsi tu válečnou sekyru zakopala…v míru jí není třeba.
Sázím na to, že nebudeš komentovat případné vrtaly ,trochu se bojím tvého zbrojního pasu…
4× zdar

Pupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.1.06 18:57
Tak tohodle toho jsem se obával...

Člověk tu babu chvilku nechá o samotě a ona i přes schované kabely od PC je tady zase. Ježišmarjá, to zas bude průser! Já ju nemít rád, tak ju snad zabiju…

Manana
1514 příspěvků 12.1.06 00:31
Osceolo,

prď na každýho, kdo tě chce uzurpovat a hlavně zůstaň svá a za tím si jdi, na todle tady Čechách sice lidi nejsou zvyklí, ale čím dřív se s tím vyrovnají, tím dřív se sami chytí.
Jen Bůh bude moci žehnat všem těm závislým, co ani nepřiložili ruku k dílu, těm co se spoléhali na jiného, těm co se nepřičinili, a ostatním odborářům a jiným nepřizpůsobivým.
A jak oni rádi tato slova slyší! to zas bude reakcí!

Yvette
704 příspěvků 12.1.06 03:42
Osceolko,

jsi moc hodna, ze jsi se vratila. Mne take bylo po Tobe moc smutno. Jsem moc rada, ze jsi opet zpatky.
Pupiku, od toho jsou zensky, aby delaly nepredvidane veci. Mne manzel zabijel kazdy den, po urcite dobe kazdy tyden, pak kazdy mesic a je happy, ze doma nemame pistoli, protoze ma strach, abych jej nezastrelila ja… ale takto to chodi, alespon u nas v rodine. A ja se mohu pochlubit jsem jeste tady, ziva.
A Osceolko a Pupiku, dodatecne vsechno nejlepsi v roce 2006.

Alice
104 příspěvků 12.1.06 10:26
Osceolo

Koukej na nektere jedince tady s nadhledem. Tady se spousta lidi diky anonymite odkope a ukaze i tu svoji svarlivou stranku. Podle mne pokud nekdo potrebuje sit do druhych na netu, je to nevyrovnana osobnost, ktera neni stastna, neco ji v zivote nevyslo, a chce zmanipulovat jeste nekoho jineho, aby „mel problem“, vztekal se a soptil. Takze se na ne koukej jako na chudinky(neco jako Glum :o)) a uvar Pupkovi neco malyho, treba pulku prasete :o)))

marmelada
1642 příspěvků 12.1.06 13:52
No, to jsem ráda

že jsi zpátky. Jak jsem objevila, že jsou tvé recepty zase „živé“, měla jsem radost. Penda se taky občas objeví, i když pod jiným jménem, tak se těším na další rozverné hrátky na labužníku. Byla tady bez vás nuda.

Osceola
217 příspěvků 12.1.06 19:47
Hrubá díra

Móóóc pěkný téma a postřeh u recepisu Nočky Pepka námořníka. Škoda, že NIKDO není dokonalý a nemůžu bohužel využít soukr. poštu a ani oslovení, které by bylo naoplátku slušností.
PS: Bližší info o mně: Nejsem ani ta moc tlustá, ani ta moc hubená, ale ta Veselá ..... a vrásky si z toho nedělám.

penda
4751 příspěvků 14.1.06 11:45
Osceolo,

myslela jsem si, že nebudu vůbec reagovat, vždyť víš sama, že jsme byly jeden čas docela na nože, a v jádru kvůli naprosté „píčovině“. Ale největší vinu na konfliktech na tomto serveru má to, že si člověk nemůže to, co ho trápí vyříkat z očí do očí, že neslyší tón hlasu, neví, zda se u toho ten druhý směje nebo zda je přímo „nasranej“. A nasraní jsme určitě někdy v životě byli úplně všichni. Chtělo by to trochu víc empatie a zkusit si před tím, než něco napíšeme představit si sami sebe v pozici adresáta…
Jinak řečeno, když jsem si dokázala zvyknout na habanův humor, určitě si dokážu zvyknout i na ten Tvůj. A když i ty se budeš snažit částečně tolerovat nějaké moje úlety, co víš, třeba z nás ještě budou kamarádky, pokud to teda v tomhle životě stihneme…tož Tě tu vítám ;o))

P.S. Jako malá jsem jezdívala každé léto k babičce do Temelína. Moje babička měla sestru Anežku z Vodňan, která občas přijela i se svojí vnučkou. Tato vnučka jednou moji sestřenici nazvala krávou (a tehdy žádná Veselá ještě neexistovala). Když si Věrka (ona sestřenice) šla stěžovat k babičce, teta Anežka se ohrazovala tím, že přeci kráva není nadávka, protože je to velmi užitečné zvířátko, když dává mlíčko. Tak vidíš, Veselá, Neveselá, tlustá nebo hubená, pořád je užitečná…a já tak užitečně občas oslovuji i svého staršího syna, když mu to ujede a řekne mi ‚Ty vole!‘.....tak a konečně už bych měla jít něco dělat…jak je člověk sám doma, je to lehárna ;o))))

Osceola
217 příspěvků 14.1.06 13:19
Ahoj Pendo

Nějak si nemůžu zvyknout, že máš zase novej nick, ten původní ti seděl víc. Penda je Penda a Vladka už s tím nic nenadělá. Děkuju moc za uvítání, od tebe mě to obvzlášť potěšilo. (To myslím kladně, nedělám u toho žádný xichty). Kamarádky z nás z mojí strany nebudou ASI nikdy, nechápu tě, máš moc dlouhej sloh a myšlenka se ztrácí. Ale jsem ráda, že na mě reaguješ a naše drobný roztržky už jsem dávno hodila za hlavu. Moc se ale pořád snažíš zavděčit se všem, být oblíbená a chválená a to si myslím, že v životě nejde ani zočivoči. Babi nech napokoji, pro mě je to vařičská kapacita s velkým VK, je to poznat z recepisů. To já bych nezvládla, ani kdybych se snažila sebevíc a běž něco uklohnit. Pupek už nadívá kuřátko a moc se těším, jak ho zase ztrestám. (To kuře).
Tak dobrou chuť a klidné další setkání s tebou. Buď dobrá. Osceola.

penda
4751 příspěvků 14.1.06 13:53
Osceolo,

nemusím dnes nic klohnit, neb jsem doma sama. Když jsem sama, nevařím. Musím se culit nad Tvým výkladem spojení kamarádka a dlouhý sloh. Kdybych si kamarádky vybírala podle toho, jak se písemně vyjadřují, nevím, kolik bych jich měla. Kamarádství je asi o něčem jiném než o slohu. Ale to je otázka názoru každého z nás, to na server o vaření snad ani nepatří.
A když už píšeš o babi..ty ji znáš osobně, že víš, že je kuchařská kapacita? Já ji osobně neznám, proto ji posuzuji jen z toho, jak se tady jeví. Nadřazeně, povýšeně, dělá z každého vola (nebo krávu..ale ne veselou, spíš smutnou)…prostě takový typ lidí zase nemusím já.
Z čehož usuzuji, že my dvě bychom asi opravdu nemohly být kamarádkami, ale to nic nemění na tom, že se můžeme alespoň tolerovat nebo při nejmenším snášet.

marmelada
1642 příspěvků 14.1.06 15:32
Tedy,

holky vy mě bavíte. Moc se mi líbí, že si na nic nehrajete a že jste tady takové jaké jste. Nebo jak se mi promítáte ze všeho, co jsem od vás četla za tu dobu, co brouzdávám tady na labužníku. Tedy obě držky nevymáchaný a každá svoje. Hlavně, že jste našly alespoň trochu dobré vůle spolu alespoň trochu vyjít. Už se těším na další třeba receptový počtení od vás. Zdravím na obě strany Čech!!!

jitkap
115 příspěvků 16.1.06 09:56
Pendo,

nestačím se divit, jakým způsobem urážíš a ubližuješ lidem. Proč sis za terč svých výpadů vybrala právě „babi“, to už je úplně mimo normálního chápání. Měla bys včas zabrzdit a zařadit zpátečku.
Z pohody, která tu má a může být, o kterou tolik lidí usiluje svými příspěvky se pak stane kuchařská kniha zloby, zášti a urážek. Jsem přesvědčená, že většina z nás zde hledá radost, relax a poučení. Jitka

Bali
1254 příspěvků 4.2.06 09:53
UF,

tak ziram ,ze i po 4 tydnech co jsem byla mimo PC se tu skoro nic nezmenilo.
Penda je tu stale a jako vzdy umi jen napadat.
VELICE mne zarazily jeji vulgarni vyrazy a to proto, ze mne vzdy odsuzovala za to, ze ja mluvim tak, jak mi zobak narostl.
Vidim, ze jeji slusna mluva byla jen pretvarka!
Pekne ses nam to vybarvila. Tak uz to ale byva!

penda
4751 příspěvků 4.2.06 10:18
Prosím o podrobnou citaci...

mé vulgarity. Pak se k tomu teprve můžu vyjádřit. Bali, dokážeš ty na tomto serveru přispívat taky něčím jiným než otíráním se o moji osobu? Nějak jsem si žádných jiných příspěvků od tebe nestačila všimnout. A JitkaP a babi mají nějak podezřelé iniciály, ani by mne nepřekvapilo, kdyby šlo o tutéž osobu, což bylo u babi naprosto normální, že se převlékala za víc tváří.

Bali
1254 příspěvků 4.2.06 18:07
viz: 11.45
Osceola
217 příspěvků 5.2.06 11:05
VladkoPendoatd.

No, vod tebe to převlíkání teda fakt sedí.
Bali do toho, Bali do toho, Bali do toho. Komu asi fandím?

penda
4751 příspěvků 5.2.06 12:11
Bali a osceolo...

vrána k vráně sedá.....i když v tomto případě spíš…no, koukněte se sami … ;o)))
(zvuk nutný!)

penda
4751 příspěvků 5.2.06 12:22
P.S.

Osceolo, prosila bych jmenovitě vypsat, co se skrývá pod Tvým „atd“ …ráda bych věděla, koli nicků tu podle Tebe vlastně mám…fakt, čučím, jak Vás dvě baví prudit…chudáci Vaši chlapi, mít doma takové …„viz video níže“…

penda
4751 příspěvků 5.2.06 12:24
oprava..

..kolik…

Osceola
217 příspěvků 5.2.06 15:24
PendaVladkaDiagnóza

Jmenovitě vypisuju. Věřím, musíš to mít v životě těžký.
F44.81
F52.2
F66.2
F43.24

penda
4751 příspěvků 5.2.06 16:41
Osceolo,

je mi strašně líto, že jsem to byla já, kdo Ti nabídnul ruku k tomu, že se tu budeme snášet, nejsi schopna to tolerovat, vyvoláváš nesmyslné hádky, jsi nepříjemná a arogantní a nezlob se na mě, ale chováš se nikoli jako zdravotní sestra, ale jako slepice. Jak kdybys v té hlavě neměla žádný „inteligenční kvocient“. Buď tak laskava, a pokud ke mne budeš mít ještě nějaké připomínky, tak mi vykej. Nejsi totiž z těch, jak jsem zjistila, komu bych nabídla tykání. Je mi tě líto.

Tasma
415 příspěvků 5.2.06 16:50
...

Vy holky zlobilky......tytyty. Je neděle, v neděli se nedělá, jen odpočívá a regeneruje se tělesná a duševní schránka pro další pracovní proces. Tudíž se v neděli ani nehádá.

Pupek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.2.06 17:19
Už se perou? Už se perou?

Holky, vy jste fakt nesmrtelný…

Osceola
217 příspěvků 5.2.06 17:27
Diagnźo

Já proti slepicím nic nemám, takže to je tvůj problém. Máš jich víc, ale s tím se musíš poprat sama. A zdravotní sestra nejsu, tos zase vymyslela asi nějakým Fkem, zdá se.

Bali
1254 příspěvků 5.2.06 17:50
...
penda
4751 příspěvků 5.2.06 18:10
Paní Chalupová,

buďte pro příště tak laskava a vykejte mi. Tuto nesmyslnou diskuzi končím, protože s nevychovaným frackem nemá cenu diskutovat.

Osceola
217 příspěvků 5.2.06 18:50
Diagnózo

Taky končím, nudíš mě. Zbytečně už s tebou nehodlám plýtvat časem. Prskáš na všechny strany a nevidíš si na špičku nosu.

penda
4751 příspěvků 5.3.06 16:51
Osceolo,

Vaše urážky (těmito počínaje-viz níže, proto reaguji k tomuto fóru) už se dají pokládat za újmu na cti, proto Vás chci jen upozornit, že se může stát, že mi jednoho dne přeteče trpělivost a u Vašich dveří zazvoní (2×) pošťák se soudní obsílkou. Čeho je totiž moc, toho je příliš a anonymita internetového světa Vám poté bude naprosto „prd platná“.

Osceola
217 příspěvků 5.3.06 19:24
.

Měsíc s měsícem se sešel,
můj zájem nevypršel,
zatím, co mě Penda provokovala,
já jsem se do ní zamilovala.

Alec
84 příspěvků 5.3.06 20:48
...

Po pár dnech absence jsem zasedla k netu a nestačím valit oči,co se to tu zase děje.Člověk už se musí hodně rozmýšlet,do které diskuze se zapojí,aby nebyl posléze ukamenován.A proto DÍKY Osceolo!!! Nad Tvojí básničkou jsem se opravdu rozesmála.
Jen patříš k té „špatné“ polovině labužníků,tak pozor na pošťáky…….!!!!!

Osceola
217 příspěvků 8.3.06 15:20
Technická, manuální závada

Protože je tady běžné a přípustné opravovat překlepy, proto bych toho ráda využila také.
Oprava překlepů z 5.2.2006 Čísla zaměněna s písmeny a naopak, ale už si přesně nepamatuji, co za co bylo spleteno. Vypisovala jsem NICKY, celé to potom u pár Labužnic, zdá se, vyvolalalo nějaké mylné představy, či bujnou fantazii.
Ráda bych se tímto omluvila za překlepy, člověk si sem tam ty tlačítka na klávesnici splete.

bety
60 příspěvků 11.3.06 18:38
Osceolo,

že by jsi se chtěla hrát na hackra?????
To jsem se opravdu zasmála, opět jsi mě pobavila.
Tvůj prví příspěvek je o házení špíny jinými na tebe a pomlouvání…
Tak teď jsi předvedla kdo tady tú špínu hází. Na tohle se opravdu nedá nereagovat. S něčím takhle odporným jsem se ještě nesetkala. Fakt Ti držím palce, protože tohle se už ignorovat nedá.
Přeju hodně štěstí, budeš ho potřebovat. Hodně zdraví tobě!!!!

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz