Velikonoční zajíček od Lindt - Gold Bunny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
toffo
244 příspěvků 15.03.10 07:48

Neviděli jste letos někde prodávat tyto zlaté čokokoládové zajíčky s rolničkou na krku? V Praze nebo větších marketech? Děkuji.

Reakce:
spanny
159 příspěvků 15.03.10 15:51

toffo, u nas ve Spanelsku to prodava Lidl, tak se tam podivej, je mozne ze to vas Lidl bude taky mit.

esmeralda
4813 příspěvků 16.03.10 00:19
Čokolády Lindt

Vlastně vůbec nevím jaké supermarkety jsou v ČR.
Tady to má kromě jiných menších obchodů Woolworths a Coles.

toffo
244 příspěvků 16.03.10 05:29
...

Já jsem zatím vybírala pouze z letáků - Tesco, Hypernova-albert, Kaufland, Norma, Lidl, které chodí do schránky - žádný z nich Lindt zajíčka zatím neinzeroval. Chtěla jsem jít „na jistotu“ - až se o víkendu dostanu „z vesnice“ :-).
Do Lidlu jezdíme pravidelně, děkuji za tip.

lydia
1227 příspěvků 16.03.10 09:58
Velikonočního zajíčka od Lindt

toffo, má u nás Interspar, nebo Metro - u vás je to Makro a Billa. U Lidla jsem ho u nás neviděla. Nedaleko Vídně je Lindt výrobna, tak když budeš mít cestu do Rakouska
Zdravím, Lydia

ewa
600 příspěvků 16.03.10 11:04
Zajíčka

jsem právě potkala v Globusu. Tak to vypadá, že ho mají vlastně všude.

KuchtickaZelvicka
59 příspěvků 21.03.10 12:00
Zajíček

Zlatého zajíčka od Lindt mají ve Sparu a v Bille. Mám je doma pro prcky už měsíc.

toffo
244 příspěvků 21.03.10 14:20
Všem děkuji,

dnes jsem je koupila - v InterSparu. Ten je má dokonce jako znak velikonoc na všech možných popiskách po celém obchodě.
Lydia, do Vídně se chystám na dva dny v červenci jako baťůžkář, ještě s mojí maminkou. Moc si jí přála vidět. Vše už máme naplánované a zarezervované - i mapu města - tu mi poslala rakouská turistická centrála.

lydia
1227 příspěvků 22.03.10 10:14
Toffo,

doufám, že Ti 2 dny budou stačit . Určitě si obuj pohodlné dobré a hlavně předem vyzkoušené boty, ne jako já v Praze. Budeš-li potřebovat víc informací, dej vědět.

KuchtickaZelvicka
59 příspěvků 22.03.10 14:46
Spar

Teď má dokonce Spar akci, že při koupi dvou zajochů dostanete přívěsek na mobil se zajíčkem. Tak to tedy lituju, že jsem nakoupila tak brzy, na přívěsky jsem ujetá

KuchtickaZelvicka
59 příspěvků 22.03.10 14:46
Spar

Teď má dokonce Spar akci, že při koupi dvou zajochů dostanete přívěsek na mobil se zajíčkem. Tak to tedy lituju, že jsem nakoupila tak brzy, na přívěsky jsem ujetá

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz