Kde, prosím, seženu ráfky na výrobu tohoto....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

M.D.R.
14 příspěvků 19.02.10 09:30
Kde, prosím, seženu ráfky na výrobu tohoto....

Zdravím, nikde to na internetu nemůžu sehnat…ani název…nejvíce se tomu podobá forma na suši od Tescomy, ale ty jsou docela nízké. Tvarují se do toho třeba saláty, peče se v tom suflé, nebo i mufiny…vím, že je to plechový válec…ale kde ho sehnat, prosím o radu.

http://www.cukrar.cz/show.asp?…

Díy moc

Reakce:

M.D.R.
14 příspěvků 19.02.10 10:17
Tak jsem našel

Tak jsem něco našel, ale vypláznout 700,– za 4 formy se mi zdá nějak hodně.....nevíte někdo o levnější variantě…

Wolfg
583 příspěvků 19.02.10 10:40
...

Milá Dobromilko, už jsem tu kdesi naznačil, že podobné pí.....ky, libovolného rozměru z nerez oceli, podobné té potravinářské, Ti zhotoví v každém slušném klempířství za pár babek, nebo ještě levněji prodají zbytky plechu, z nichž už nic klempířskopořádného zhotoviti nelze. Narozdíl od Tescomáckočínských kšuntů, je tenhle plech kvalitní. A navíc, budeš mít formičky přesně dle Tvých požadavků. Blahoslavení čeští kutílci si nechají ustříhnout delší pásek, pak ho jen v ruce stočí na žádaný rozměr, třeba až na průměr dortu, a aby držel tvar, sepnou jej kancelářskou pérovou sponou, co se používá na svazky papírů. Lze s tímto udělátkem beze studu péct. Z úzkého pásku, za pomoci kleští, se dělají formičky na vykrajování nekonvenčních tvarů. Jeden háček se v plíšku skrývá, má hrany ostré jak žiletka, ohladíš je obyčejným brouskem.

M.D.R.
14 příspěvků 22.02.10 08:31
...

Děkuji za radu, kouknu se po nerez plechu a jdu do toho. Tescoma stejně neumí prodávat jeden průměr několikrát…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz