Valašsko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dynamit
10 příspěvků 22.02.05 08:17
Valašsko

Vynikajicí jídlo i obsluhu jsem objevil mezi Valašským Meziříčím a Bystřicí pod Hostýnem v Osičku. Jmenuje se ,,Pizzerie Osičko,,. Vaří výborně. Doporučuji jejich masa na grilu a potom samozrejmě pizzu s sebou.

Reklama

Reklama

Reakce:

misha_l
1 příspěvek 22.10.06 13:09
Valašsko

Další restaurací na Valašsku, kde vás potěší výborným jídlem a obsluhou a hlavně - příjemnou atmosférou je Horská chata Javorka nacházející se na pohoří Javorníků. Vše je obloženo dřevem a co mě nadchlo nejvíc - byli jsme tam s přítelem v době, kdy bylo venku velmi chladno, zataženo - a uvnitř nás čekal plápolající ohýnek v krbu. Dali jsme si plněné kuřecí závitky na jehle pro 2 osoby a moc jsme si pochutnali. Ovšem jako „moučník na závěr“ ochutnejte domácí borůvkové knedlíky, jsou tu vyhlášené!

kamilio
550 příspěvků 23.10.06 23:34
Osíčko

Potvrzuji, že v této vesničce se vaří již velmi dlouho pořád stejně dobře. Protože to leželo na trase, kde jsem si jako mladík huntoval tělo na silničním kole, zpětně přiznávám, že jsem mnohdy trenink zapíchl o této hospůdky a dal se dobrou krmi a samozřejmě několik piveček. A to se stávalo dost často.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz