Slovenská kuchyně ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.05 12:30
Slovenská kuchyně ??

Rádi bychom zašli na pravé slovenské halušky a dali si borovičku a tak......ale nevíme kam? Marně pátrám po netu - v Praze a okolí.....pora­díte? Díky

Reakce:
tortoise1
15 příspěvků 18.02.05 12:57
Koliba Praha

Zkus Kolibu - www.kolibapraha.cz. Mají tam brynzové halušky - sama jsem je neměla, ale pár známých na ně pělo chválu… Je to na Roztylech, kousek od metra a autem je to kousek od dálnice na Brno…

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.02.05 12:57
...

myslím, že v Praze je na slovenskou kuchyni specializovanaá restaurace na Budějovické - u hotelu Pauliny - snad se nepletu

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 18.02.05 12:57
...

ahoj želvičko!

tortoise1
15 příspěvků 18.02.05 13:01
...

Hotel Pauliny je spíš blíž k Pankráci, slovenskou kuchyni tam mají a točí tam Topvar… http://www.hotelpauliny.cz/

anet1a
4 příspěvky 18.02.05 17:12
...

Vím o opravdu nejlepších haluškách nejen v Praze, ale i ČR!!! Mají je v Restauraci a hotelu Hormeda na Praze 6. Chodím tam na ně s mou kamaradkou ze slovenska a ta říká že jsou tam ještě lepší než někde na slovensku ve vyhlášené restauraci!! Tuto restauraci doporučovali i ve slovenských novinách. Jejich stránky jsou www.hormeda.cz

Papaja
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.05 15:17
Díky...

…anetko, zde doporučovanou Kolibu máme docela z ruky, ale do hotelu HORMEDA jsme zašli. Opravdu dělají moc moc dobré jak halušky, tak ostatní jídla. Mají veliký výběr a některé nezvyklé úpravy, ale vše moc dobré. Udělal nám velkou radost řecký salát, který byl skutečně s pravou Fetou a porce 200g (k neuvěření za 45,– Kč!!) byla obrovská, přestože jsme ji měli spolu s grundlemi místo hlavního jídla…

anet1a
4 příspěvky 23.03.05 19:25
...

Paavlušo, těší mě že jsi šla na mé doporučení do hotelu Hormeda. Já jsem tam včera byla a dala jsem si teplý moučník :Horákovo jablkové pohlazení(je to takový jablkový koláč s rozinkama, ořechy a smetanovým krémem), myslím že sojí 69kč a i pro dva ho je dost. Jestli jsi na sladké jako já, tak ti ho doporučuju!

Kvitecka
5 příspěvků 03.06.05 17:48
...

Slovenská restaurace je také na Vinohradech v Nitranské ulici. Některé dny (myslím, že v úterý) tam dokonce hraje živá hudba.

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.05 07:07
v Řeznické ulici

u Karlova nám (tuším, že dům č.4). Byli jsme tam sice před dvěma lety a nevím, zda ještě fungují. Ale bylo to prima.

oldsoft
682 příspěvků 04.06.05 16:13
Slovenská restaurace Tatry

je v Praze v Dlouhé ulici, jdeš-li ze Staromáku, je to po pravé straně. Číslo popisné si nepamatuju, zato si pamatuju, že tam mají bylinnou kořalku „horec“, která se snad dělá z nějakých chráněných bylin. Ptal jsem se, jak to teda dělají, když se suroviny trhat nesmí. Prý je to tak, že když v TANAPu načapají někoho, kdo si to natrhal, tak se mu to zabaví a z toho se to pak dělá. No, nevím, jestli pan vrchní neblafoval…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz