Kde nejchutneji na Chebsku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bali
1254 příspěvků 13.02.05 18:21
Kde nejchutneji na Chebsku?

Az budete mit cestu po okoli,stavte se ve vesnicce Tři Sekery!!!(cca 8km od Mar.Lazni)
Tam je penzion-restaurace " U Kalicha"! To co zde objevite se neda jen tak popsat,sem se musi zajit!!!
Prijemna hospudka,ochotna obsluha,kuchyn vynikajici!Majitele si tu vazi zakaznika a je to poznat!!!!
Nazdobene stoly, nazdobene talire, nadherne porce! Tady opravdu nezhubnete!!!Nebyla jsem tu poprve a urcite ne naposled!!! Sem se proste clovek musi rad vracet!! Preji dobrou chut!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 13.02.05 21:10
Mohu jenom potvrdit

Tato restaurace patří ve své cenové kategorii k absolutní špičce. Zklamání z nedobrého jídla a malé porce? Na to můžete zapomenout. Cokoli si dáte, je vynikající. Připraveno poctivě a domácky, servírováno s náležitou pozorností. Například palačinky, které uchvátily francouzské hosty tak, že je vyžadovali i třikrát denně - opravdu si je přáli i k snídani A ještě si jich nechali připravit krabici s sebou, na cestu domů

marhaba
98 příspěvků 21.01.07 07:29
...

Po dnešní zkušenosti souhlasím. Špíz Šibeničák opravdu visí na šibenici, plamínek udržuje nesnědené příjemně teplé, brambůrky jsou opravdu čerstvě opečené a česnečka česneková.
Vynikající

Bali
1254 příspěvků 22.01.07 03:38
Sibenicak,

je oblibeny pokrm meho manzela.
Jsem rada, ze ti tu chutnalo. Jen skoda, ze jsem nebyla doma

Jaruna7
61 příspěvků 23.01.07 13:57
Díky, Bali, za typ

Už to slibuji od loňska, že zavítám do okolí Tří seker. Penzion lze využít i na dovolenou? A ceny? Máme s manželem chuť zajet v době růstu hub z Jižní Moravy někam za pořádnými praváky a užít si i slunečních luxů, filtrovaných přes větvičky stromů. Vím, že tam roste fůra hřibů! U nás, v podlužních lesích, nemá často ani cenu jít na houby celý rok. Díky.

Bali
1254 příspěvků 24.01.07 03:48
info zde:

http://pensionukalicha.wz.cz/

Bali
1254 příspěvků 28.02.07 11:27
...

pri nedavne navsteve Snehurky v nasich koncinach jsme opet neodolaly kachnicce a opet jsme nebyly zklamany. Opravdu SUPR!

Bali
1254 příspěvků 25.06.07 13:25
Tradice je tradice

Opet se zaslo na kachnicku a opet to bylo vynikajici.

Lenka11
7 příspěvků 29.04.10 20:51
Cheb - Steak House na náměstí Kr. Jiřího

Mám další doporučení - mě vždycky chutná v restauraci na náměstí v Chebu, Steak House Extreme. Vaří zdravé varianty jídel a výborné polévky, třeba jejich bramborový salát je skvělý, nebo rajčatová polévka, šťavnatý holandský řízek s kaší… Je tam příjemná obsluha, leč pomalá - v době poledních menu toho mají hodně, je vždycky plná restaurace. Proto, ač bych chodila častěji, z práce to nestíhám a jdu jen výjimečně.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz