Restaurace HORMEDA Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MichaelaK5
1 příspěvek 18.02.05 17:55
Restaurace HORMEDA Praha

Mou nejoblíbenější restaurací je HORMEDA. Mají tam obrovský výběr opravdu chutných jídel. Já tam chodím s manželem na tataráka (tam ho mají nejlepší v Praze), výborné halušky(já miluju Formanské , manžel Strapačky a Bryndzové halušky), pak mají třeba pěkně grilované KOLENO a nebo tam pečou na objednávku vynikající jablkový koláč (jmenuje se to Horákovo pohlazení). Kdo si chce pochutnat, tak se koukněte na www.hormeda.cz

Reakce:

PavelK
1 příspěvek 07.03.05 19:07
...

kdyz jsem v Praze, tak se tam vzdy ubytuju a na veceri tam zajdu taky, jsem spokojeny, jidlo dobry a opravdu velikej vyber!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.05 15:17
Je to pravda....

…zašli jsme se tam podívat - vlastně na toho tataráka. Bylo to bájo, ochutnali jsme i halušky s bryndzou. Protože máme tu hospůdku vlastně při cestě z práce, včera jsme tam byli znovu - řecký salát+grundle - opět bezva. Domácké prostředí, velké porce a kuchyně opravdu skvělá......

Karel.008
1 příspěvek 11.04.05 12:17
...

Zašli jsme se do Hormedy podívat, protože plánujeme v blízké době svatbu a musím uznat, nejen že mají velký výběr jídel,ale i výborně vaří. Byl jsem tam s přítelkyní a její rodinnou a každý byl spokojený, tak jsme si tam rovnou objednali svatební hostinu, kterou máme 15.4.(obsluha nám cenu přibližně spočítala pro 19 osob do 5000 kč a v ceně máme -aperitiv, předkrm, polévku, hlavní chod a nějaké pití, což se nám nezdá nijak drahé).Pak podám zprávu, jak to dopadlo.

marta.votavova
2 příspěvky 08.05.06 19:42
hormeda

Chodime tam na halušky , pečené koleno a tatarak, musím uznat
NEMÁ TO CHYBU !!!

Lindaa
114 příspěvků 11.05.06 13:31
...

To zní velice lákave, mohl by mi nekde poslat adresu restaurace? Dekuji

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.06 14:47
Adresa...a spojení...

HORMEDA ®

Na Zástřelu 422/15
Praha 6 – Břevnov
169 00

(autem přijíždějte z ulice Patočkovy)

tel.: (+420) 220 513 604
tel./fax: (+420) 220 510 190

e-mail: hormeda@hormeda.cz

Alice_G
505 příspěvků 11.05.06 23:04
Hormeda -

bydlím asi 80 m vzdušnou čárou od Hormedy, byla jsem v ní už mnohokrát. Co se týká jídla - chválím různé speciality (mě nadchly smažené grundle), ale víno - to je děs! Pokud si jako já poručíte jen sklenku k jídlu (bílé nebo červené), je to kvalita vína z krabice z velkoobchodu, opravdu hnusné, zvětralé, a to nejsem sommelier.. Pokud máte lepší zkušenosti, tak jim tu napravte reputaci, třeba jsem měla jen opakovaně smůlu. AG

Rosgam
2 příspěvky 13.05.06 12:58
...

Chodim tam na Plzničku, a tu musím pochválit! Víno si tam dává manželka (jen dvě decky)a zatím si nestěžovala, tak buď ta moje se ve vínu nevyzná, nebo jsi zrovna měla smůlu. (příště ho ochutnám a dám vědět!)
Jinak kuchyň musím pochválit, porce jsou velké a chutné a výběr opravdu slušný.

marmelada
1643 příspěvků 13.05.06 15:14
Hormeda

stránky hotelu a restaurace

Rosgam
2 příspěvky 25.05.06 13:47
...

Tak jsem byl v Hormedě ochutnat to víno a bylo normání, tak jsi měla Alice opravdu smůlu, nebo dříve měli špatné. Jinak v jídle mě zase nezklamali!

Alice_G
505 příspěvků 25.05.06 20:12
To jsem ráda,

ráda do Hormedy skočím na jejich specialitky, když už to mám u nosu. A na to víno si skutečně stěžuju jen při poslední návštěvě. Má chyba - měla jsem se ozvat, ale nechtěla jsem pokazit rodinnou oslavu. Hezký večer (třeba se v té Hormedě i potkáváme:-))! AG

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz