Vafle - vaflovač

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kateřina 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.04 14:38
Vafle - vaflovač

Psoím všechny zkušené a zkušenější o rady jak na vafle ve vaflovači (tousovač s výměnnými deskami na vafle). Jaké těsto, kolik ho tam nalít a jak dlouho se dělají. Asi to chce zkoušet, ale kdyby se někdo našel, kdo už nějaké zkušenosti má, budu ráda. Děkuji.

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 23.12.04 11:27
Kateřinko,

zrovna takový vaflovač mám, naposledy jsem dělala jablečné vafle a moc nám chutnaly. Na vaflovači mám červenou kontrolku. Lehce potřu olejem obě desky a zapnu vaflovač (zavřený). Když zhasne kontrolka dám na prostředek dané množství těsta, musíš si vyzkoušet kolik, aby ti při zavření neteklo okolo. Tu první radši menší. Zavřu vaflovač, čekám, až se rozsvítí kontrolka a peču dokud nezhasne. Dále už vaflovač nemastím. Na labužníku najdeš hodně receptů na vafle. Zdravím tě a přeji úspěšné vyrábění vaflí.

Vali
1326 příspěvků 23.12.04 11:37
dodatek

dej si do vyhledávače - vafle - zobrazí se ti.

babi
6360 příspěvků 23.12.04 14:35
...

Anebo Waffle…

ajta
590 příspěvků 23.12.04 21:33
jen pro zajímavost...

našla jsem na webu stránku věnovanou vaflím… třeba si mezi spoustou receptů vybereš…

tady to je

Přeji hezké chvíle s vaflovačem!!

Vali
1326 příspěvků 23.12.04 22:01
Ajtičko,

tak to jsi mi teda udělala velikánskou radost s tím tvým objevem, to je teda vaflí, až oči přechází. Už to mám vytisknuté a beru to jako hezký dárek pod stromeček. Posílám ti srdečné předvánoční pozdravy. :-))))))))))))))

anonym
1 příspěvek 26.02.14 15:44

Přesně stejný problém řeším, že nevím, kolik dát těsta do přístroje. Nikdo neodpověděl na ten dotaz. Každý jen radil s recepty

birkana
1674 příspěvků 26.02.14 17:15

O množství těsta se zmiňuje @Vali ve své první reakci. 8o - tolik, aby nevytékalo ;). Nutno vyzkoušet!!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz