Top 10

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Florentyna
439 příspěvků 05.04.05 11:38
Top 10

Pepíčku, tak mě napadá, jestli by na Labužíka nešlo přidat něco jako Top 10 nejlepších **(nejdiskuto­vanějších, nejzobrazovanějších nebo s největším poměrem počtu příspěvků ku počtu zobrazení nebo nebo…) **receptů - a například ve verzi roční, měsíční, týdenní a třeba dokonce i denní. To víš, my přichodší až pozdější dobou tušíme, že tady na Labužníkovi je určitě ukryto mnoho vzácných kulinářských pokladů, jen se k nim nějak prokopat :-)

A vůbec, přidá se ještě někdo další k tomuto návrhu?

Reakce:

penda
4752 příspěvků 05.04.05 13:37
Florentýnko,

přidávám se…mohla by se přidat i top desítka nejvulgárnějších labužníků..ha­haha…aby se ostatní labužníci, ti noví, příchozí, měli na pozoru, než někomu napíší komentář k receptu ne zrovna takový jako autor receptu předpokládá…nebo top desítka nejzamilovaněj­ších…hahaha..v té bych měla i šanci zabodovat…protože jídla je tu už tolik, že deníček byla špica věc, tam se totiž jen o jídle mluvit nemusí ;-))..pepíčku, díky za něj…a ještě má jeden klad…Labužník za jeho obsah nezodpovídá, čili tam se může psát cokoli.......jen upozorňuji..je vidět v celém světě dokonce i ve světových vyhledávačích jako vizitka každého z nás, kdo tam má něco napsáno ;-)

pepicek
1309 příspěvků 06.04.05 10:34
já se taky přidávám, kdo bude další ... ?

základní statistika je na veřejné stránce Můj Labužník (pro ty co jste přihlášení klikněte dolě v tmavě modrém pruhu na Můj Labužník a pak se pohybujte ve vrchím menu - je to tuším první ve čtvrtém sloupci).

Další statistiky přidám v květnu s novou verzí běžného Labužníka … když vytřít zrak konkurenci, tak pořádně, co?

penda
4752 příspěvků 06.04.05 10:56
boha...

teď jsem z toho byla i já mimo, než jsem našla správnou cestu, tak Vám ostatním to usnadním:
zde , jen mám pocit, že to není ta správná „topka“, co jsme měly s flo na mysli..hahaha

Florentyna
439 příspěvků 06.04.05 11:37
ano, nééé...

Taky mi to chvíli tvalo, než jsem to našla, ale to jsem vážně neměla na mysli. Představovala jsem si hitparádu receptů, ne návštěvnosti…

pepicek
1309 příspěvků 06.04.05 12:53
tak jo

tohle je stránka, která byla do dneška asi tři roky v utajení

pepicek
1309 příspěvků 06.04.05 12:55
a jen dodatek ...

pokud se budete nechápavě koukat na kachní játra, tak to není chyba, to je opravdu reálná návštěvnost … taky to moc nechápu

Eleeen
1127 příspěvků 06.04.05 13:18
týýý jooo,

pepíčku, tak to je bomba! Velmi hezké. Recepty jsem nepočítala, ale je to TOP 50, ne?

kuliska
28 příspěvků 06.04.05 13:36
no to je paráda

výborné recepty hezky pohromadě
Pepíčku, máš ještě jiná pěkná překvapení ?......už to jdu pročítat…

Florentyna
439 příspěvků 06.04.05 13:44
Pepíčku,

tohle je fakt bomba. Jen jsou na té stránce dole nefunkční odkazy na další stovky receptů, zřejmě jak je kód zkopírován z recipes100.php, tak ti to tam omylem zůstalo. Ale já jsem se stejně dostala na další stránky, šikula, viď?

No stejně si ale neodpustím hnidopišskou poznámku: neuvažuješ ještě o nějaké měsíční nebo týdenní hitparádě? A prosím nebij mě…

penda
4752 příspěvků 06.04.05 14:08
Flo,

jaký máš prohlížeč? Mně se to na IE zobrazilo úplně normálně, ty ostatní stránky, jen už mám pocit, že ty ostatní nemají s topem nic společného, to už jsou jen recepty po stovkách, ke kterým se dostaneš z hlavní stránky labužníka…;-)

Florentyna
439 příspěvků 06.04.05 14:23
pendi,

přesně to mám na mysli - další stránky už jsou klasické známé recepty po stovkách, tudíž se nemůžeš proklikem dostat na stoprvní recept v pořadí dle návštěvnosti a ani na další. Dostaneš se tam jen oklikou, když si nahoru do navigační lišty napíšeš za nej.php ještě ?pos=100 (nebo ?pos=200, ?pos=300 atp. podle toho, kam chceš skočit).

Eleeen
1127 příspěvků 06.04.05 14:35
Floro,

TOŽ ĎYK, já už na to taky jdu…

penda
4752 příspěvků 06.04.05 16:54
Flo...

..ty vůbec nejsi blbá…hihihi

penda
4752 příspěvků 07.04.05 19:53
Ale stejně ten top...

pořád není tím pravým topem…protože tenhle top je jen řízen podle návštěvnosti toho určitého receptu, ale to, že se stránka otevře ještě neznamená, že je ten recept dobrý nebo že ho někdo vůbec kdy vyzkoušel..když bude někdo chtít, bude si denně třeba tisíckrát klikat na vlastní recept a záhy bude na předních příčkách..takové to pravé hodnocení je podle mne v něčem jiném, ale to by se tady asi špatně hodnotilo, to by se např. na každý týden musel vybrat recept, který by měl za úkol každý, kdo by chtěl, během toho týdne připravit přesně podle návodu, žádné přidávání, žádné ubírání, a pak hodnotit na diskuzi, kolik bodů takovému receptu přidat.......ale nemám zdání, koho by tohle bavilo

Florentyna
439 příspěvků 07.04.05 22:59
Pendo,

mluvíš mi z duše! Jenomže to by asi ke každému receptu muselo přibýt nějaké hodnocení…

Pepíčku, proč tak dlouho mlčíš???

penda
4752 příspěvků 08.04.05 11:11
Florentýnko,

pepíček mlčí tak dlouho zřejmě z důvodu, že už se zase vrátila penda, která odpovídala mockrát za něj, a tak má aspoň víc času opět na svoji normální práci (a navíc dělá přímo něco pro mě, tak ho omluv, určitě se ozve hned, jak bude mít víc času, že, pepíčku?)

DanaJ
1136 příspěvků 08.04.05 11:16
Top 10 to jó,

… ale chtělo by to trochu něco jinýho, jak se tu píše. Ale co? Asi seznam podle sledovanosti není dobré, protože já sama kolikrát nakouknu na recept, že to by mohlo být to, co bych mohla ukuchtit a pak nic…protože jsem si představovala trochu jiné ingredience.

Třeba hlasování nebo bodování nebo kýho šlaka něco takovýho?

pepicek
1309 příspěvků 09.04.05 09:07
já tu Vaši diskuzi poočku sleduju ...

… ale teď s tím nestíhám nic dělat, na to bude čas nejdřív v květnu. Zatím je spousta jiných věcí, které je potřeba upravit a předělat … ale klidně si vymýšlejte a fantazírujte, budu z toho vycházet při práci. Každý nápad se počítá

penda
4752 příspěvků 15.03.06 03:03
Recepty podle sledovanosti

Protože zde přibylo hodně nových labužníků, kteří možná nemají o této diskuzi ponětí, jala jsem se ji zaktualizovat. Pro snadnější hledání uvádím znovu odkaz na stránku s recepty podle sledovanosti a připomínám, že na další stránky se dostanete výměnou posledního čísla v odkazu (0 = recepty 1-100, 100 = recepty 101-200 atd.) Přeji příjemné labužničení. ;o)

marmelada
1643 příspěvků 15.03.06 11:10
No to tedy koukám,

to jsem myslela, že mám labužníka celkem zmáklýho! Jak se dostanu na recepty podle sledovanosti tady na labužníku, aniž bych si musela vypisovat tu adresu? Je odtud přístup? Dík

Tasma
415 příspěvků 15.03.06 11:22
Marmeladko,

nejsi sama…chtěla jsem se zeptat na totéž.

penda
4752 příspěvků 15.03.06 12:31
Holky,

myslíte to jako tak, že někde na hlavní stránce ťuknete a ta sledovanost se Vám otevře?…nee..to tu není, vždyť i sám Pepíček tu říká, že to dosud bylo nezveřejněno ;o))) Čili hoďte si odkaz do oblíbených a když budete mít chuť zjistit, jak si který recept stojí, jen na ten odkaz klikněte ;o))

Labužník jasmine02
120 příspěvků 28.03.06 16:10
...

Mě by spíše zajímalo číslo, kolikrát je recept zařazen jako oblíbený. Možná by to více vypovídalo o jeho atraktivnosti a oblibě, než kolikrát byl zobrazen. Šlo by to technicky zrealizovat?

heja
312 příspěvků 28.03.06 19:12
Top ten

Popravdě řečeno, Florentýnko, já nejsem pro soupeření čehokoliv. Jak jsem to tady stačila za těch pár měsíců poznat, bude to jen další námět pro bojovné Labužnice a Labužníky. Právě to soupeření, ješitnost a zlomyslnost pak ubírají jinak skvělému Labužníkovi na kráse. To už přestane jít o krásu a fantazii ve vaření a souznění v chutích ale půjde jen o to, zvítězit (jak jinak, než za každou cenu).
Jen doufám, že jsem zase nerozdmýchala nějakou tu jiskřičku, to bych opravdu nerada.

Eja
3831 příspěvků 28.03.06 20:45
Hejo

mluvíš mi z duše

penda
4752 příspěvků 28.03.06 22:47
!!!!

Dnes to bylo přesně 2 tisíce dní, co běží Labužník a pepíček místo bouchajícího „šampáňa“ někde bojuje s bacily ;o(((

sim
293 příspěvků 29.03.06 13:19
top 10

ahoj
mna tato myslienka tiez napadla a presne z tych istych dovodov.
Chelo by to ale ku kazdemu receptu moznost obodovat, s tym, ze by sa technicky zaistil 1 hlas k 1 loginu, hlasovali by len prihlaseni ludia a navyse by to chcelo disciplinu, aby ludia hlasovali len za recept, ktory naozaj vyskusali.
vyhovujuci je system na allrecipes.com, to je skvela stranka. kopa receptov, pri vyhladavani je hned vidiet aky maju priemer a kolko ludi hodnotilo.
ale stale je tam nevyhoda, ze kopa ludi da malo bodov a k tomu dopise „dala som tam ryzu namiesto muky a nedalo sa to jest“.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz