pendo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cuso
345 příspěvků 05.04.05 08:46
pendo

Tiež mám pár receptov napísaných ako Cuso, ale aj keď som prihlásený ako cuso, môžem ich v pohode upravovať. Pred chvilou som to skúšal a funguje to aj naopak. Tento problem som mal tiež pred pár mesiacmi, ale v sucasnosti je to v pohode. Doteraz som žil v tom že to bolo opravené.

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 05.04.05 09:07
ano, cuso..

ale já to myslela jinak..zkus jít do vyhledávače receptů, do názvu vyhledávaného receptu napiš jen a a (dvě „a“ s mezerou) a v roletce autora receptu najdi sebe..když se Ti načte stránka s Tvými všemi recepty, u těch, co budeš mít cuso, budeš mít navíc červeně napsané (upravit recept), u těch, co budeš mít ale Cuso to uvedené není…proto jsem psala, že jsi nucen jít do své databáze a recepty editovat až tam..že to z vyhledávače přímo nejde (můžeš to mít i naopak s tím cuso Cuso, záleží na tom, jak Tě zná vyhledávač receptů - jak jsi napsán v roletce)… ;-))

Cuso
345 příspěvků 05.04.05 10:01
pendo

Už som to pochopil , vyskúšal a samozrejme máš pravdu. Ihneď idem poslat Pepickovi súkromnú správu.

penda
4752 příspěvků 05.04.05 10:49
to jsem ráda,

cuso…já už to mám opravené…heč… ;-))

Cuso
345 příspěvků 05.04.05 11:23
Penda

Proste si lepšia a rýchlejšia :-))))))

Cuso
345 příspěvků 05.04.05 11:37
pendo

Aj ja už to mám v poriadku. :-)))

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz