Jedna majinkata drobnustka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

barbaanek
99 příspěvků 24.03.05 10:18
Jedna majinkata drobnustka

Vůbec se v tom nevyznám, a je to opravdu hovadinka, ale nedalo by se nějak zařídit, aby se v exploreru v kolonce oblíbené (kde má Labužník už dávno své místečko) vedle Labužníka objevovala nějaká hezká miniaturka, a ne jen to tuctové modré „e“? Špatně se mi totiž mezi ostatními oblíbenými www stránkami hledá, a orčitě by mu to přidalo na exluzivitě

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 24.03.05 11:40
ona tam ta majinkatá drobnůstka už leta je

ale zrovna v Exploreru se nějak nechce zobrazovat, pokud použiješ Firefox, tak ti tam automaticky naskočí skřížený příbor … tím ale nechci nikoho navádět k používání Firefoxu, protože některé funkce na Labužníku pro něj ještě nejsou optimalizovány.

barbaanek
99 příspěvků 24.03.05 12:07
Ahaaa :-)

Tak se nezlob a díky za informace.

Eja
3811 příspěvků 24.03.05 12:41
Je to tak,

ve Firefoxu je tam příbor - mám ho doma. Pepíčku, nemám doma s Labužníkem žádný problém, chodí stejně dobře jako chodil v Exploreru.

habana  24.03.05 16:12
vzkaz...

…od pendy:
Barbaaanku, zkus si uložit stránku do oblíbených. Když ani to nepomůže, musíš ukecat pepíčka, aby ikonu přejmenoval na favicon.ico, protože většina prohlížečů ji pod tímto názvem bez problémů najde anebo ať si prostuduje např. to, co o faviconu radí Yahůů na www.jakpsatweb.cz..je to tam dost podrobně popsáno…a když Ti ani tohle nepomůže, můžeš si ikonku k oblíbeným navolit sama z vlastních zdrojů v pc. Stačí v oblíbených kliknout pravou myší na uloženou stránku, vybrat vlastnosti a kliknout na „změnit ikonu“. Potom pomocí buttonu -procházet- najdeš vhodný obrázek ve vlastním pc a můžeš měnit jak je libo. A kdybys měla problémy s vhodnými obrázky, stačí, když si otevřeš stránku http://www.html-kit.com/e/favicon.cgi a zde se ti jakýkoli obrázek vygeneruje do miniaturního faviconu..stačí ho pak jen stáhnout, extrahovat kam chceš sama a pak načíst do ikonky v oblíbených.­.....všechno jde ;-)......a když budeš chtít poradit, určitě to zvládne sněhurka, ta je přece na html odborník… přeji krásné velikonoce...­..penduša

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 06:42
Pendo díky

já to zkoušel horem dolem, ikonka favicon.ico na Labužníku sedí už léta a je linkovaná z úvodní stránky, jak má být, ale pořád to nějak nejde … možná to podrobím ještě jednomu bádání, hned jak se vychytaj mouchy na tom, co jsem spáchal teď

habana  25.03.05 09:36
pepíčku, (penda odpovídá)

já koukala do zdrojáku, ale nemáš tam favicon, máš tam jen labuznik.ico, proto jsem si myslela, že je zrada v tom…ale podle toho, co píše Yahůů (Dušan) na svých stránkách, by s tím v IE 6 neměly být žádné problémy a v nižších verzích je jen podmínkou uložení stránky do oblíbených…a je zajímavé, že u některých stránek se mi favicony ukazují bez problémů a u některých nee..... ;-)…přeji Ti hezké Velikonoce.....

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz