Můj Labužník verze 2.0 uveden do provozu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 06:41
Můj Labužník verze 2.0 uveden do provozu

hlášení chyb a pochvalné i kritické ohlasy pište sem
ale hlavně si to tam běžte ošmatat muj.labuznik.com , já zatím napíšu nějaké recepty …

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Vali
1326 příspěvků 25.03.05 09:16
pochvala
  • teda tak příjemné přivítání do nového dne jsem nečekala. To je prostě nádhera, sice jsem z toho trochu vykulená, než se v tom všem zorientuji, ale už se na to těším. Ještě by se mi líbilo, kdyby každý labužník, který má o sobě vyplněné údaje měl nějakou značku vedle svého jména, aby bylo vidět, že o sobě něco napsal a není anonymní. Přeji tak hezký den, jako je ten můj díky tobě.

Zdraví Vali ze Zahrady Čech.

Labužník Denda02
213 příspěvků 25.03.05 09:15
...

Pepiiiiiickuuuu,
kloubouk dolu, nestacim zirat. Fakt super!!!
Dekujeme, ze se o nas tak hezky staras.

Preju krasne Velikonoce.
Denda

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 25.03.05 09:33
Pepííčku ...

no to je supeeeer … ty jsi opravdu šikulka … moc se mi to líbí … moc a moc děkuji

Labužník MarťaS.02
9 příspěvků 25.03.05 09:40
Pochvala

MOOOOOOOOOOOOOOOOC tě chválím Pepíčku, musím si to ještě osahat, ale už teď se mi to moc líbí. Díky. A články tam mám jak jsem je uložila. Super a ještě jednou díky.

alouch
56 příspěvků 25.03.05 11:04
Pochvala

Pepíčku, je to super. Hned jsem využila zrušení kategorie v oblíbených receptech, měla jsem tam od začátku kategorii Studená kuchaně a strašně mě tam ten překlep rozčiloval. Ještě jednou díky!!!

Labužník nika02
94 příspěvků 25.03.05 11:15
Můj Labužník

je to senzace. Už jsem to lehce prošla, ale chce to více času. Tolik nových možností - to je nádhera. Pepíčku, jsi maxilabužník. Díky.

ajta
590 příspěvků 25.03.05 11:29
paráda...

je to paráda… přehledné, jasné a ve slušivém kabátku… :o)
Pepíčku, jsi kofr!!!

Ivo
1045 příspěvků 25.03.05 11:39
Pomalu se seznamuji...

…je to pěkné, jen to chce prostor na prošmejdění. Mikropřípomínka: když ukážu myší na složku, tak mám dojem, že je v popisku chyba.

Labužník jenny02
35 příspěvků 25.03.05 11:53
...

Dvěma slovy : absolutní paráda.
Díky.

Ivo
1045 příspěvků 25.03.05 11:53
A ještě jeden dotaz...

…bude dostupná i v sekci „Komentáře k receptům“ volba „Sledovat tuto diskuzi“?

Florentyna
439 příspěvků 25.03.05 11:48
Pepíčku,

je to bomba, super, squelé, a taky značně návykové! Mám 2 dotazy (zatím):

Q1: jak a kde se nastavuje, jestli jsou mé oblíbené recepty veřejně viditelné nebo ne? Mám pocit, že u někoho je to tak a někoho jinak. U trikolky a u tebe jsem je videla, u sebe a u Sněhurky ne. Nevím, jestli Sněhi má nějaké oblíbené, ale já rozhodně ano. Tak proč je nevidím, když se zvenčí dívám na svůj profil?

Q2: mohly by nejnovější záznamy ze všech deníčků být vidět také na private vstupní stránce mého labužníka, ne pouze na public?

Díky, Flo.

ajta
590 příspěvků 25.03.05 12:06
Florentýno...

své oblíbené recepty pro ostatní „zviditelníš“ v osobním nastavení…

Florentyna
439 příspěvků 25.03.05 12:24
Díky ajto,

právě jsem to už taky našla. S miminem v ruce se mi nový muj.labuznik nedaří procházet příliš systematicky

Florentyna
439 příspěvků 25.03.05 14:29
Pepíčku,

Q3: v profilech uživatelů se teď nezobrazuje pole „moje záliby“ - víš to?

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.05 15:59
clanky.php x articles.php

chybička se vloudila..ze sekce můj labužník je chybný odkaz…;-))

habana 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.05 16:01
ahááááá

..vono tto tam nefunguje skoro fšecko…

Bali
1254 příspěvků 25.03.05 19:02
MUJ LABUZNIK

Diky Pepi za tu praci , je to skvele!!!Bali

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 20:45
habano

díky za upozornění, přeci jen jsem původně počítal s masívnějším zásahem do struktury, ke kterému (zatím) nedošlo. Odkazy byly upraveny na stávající strukturu

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 20:46
Florentynko

první dotaz už ti zodpověděla ajta, já jen dodám, že v Osobních nastaveních si můžeš přidat i nějakou chytrou větu jako úvod svého deníčku. To je asi informace, kterou hledalo více z Vás

Nejnovější deníčky jsem právě zprovoznil i na hlavní stránce pro registrované, včetně odkazu Kdo je online

Záliby v profilu jsem vypustil záměrně, ten velký blok, který je na stránce Detaily o mě má nyní neomezenou velikost a můžete se tam libovolně rozepsat, ti z Vás, kdo používají Internet Explorer mají k dispozici i komfortní HTML editor (odkaz pod tím velkým oknem) ve kterém si můžete sestavit informace o sobě, pěkně je zformátovat a doplnit obrázky.

Při pokusu o první nahrátí (upload) obrázku Vám systém automaticky vytvoří vlastní adresář pro obrázky ve formátu http://muj.labuznik.com/…/Florentyna/ tam pak budete moci ukládat všechny obrázky, které chcete na Labužníku použít a ba co víc, můžete si tam vytvářet i podadresáře, abyste v obrázcích neměli bordel. Jediné na co byste si měli dávat pozor je velikost obrázků, např. v deníčku nedoporučuju větší šířku než 500 bodů, jinak se stránka rozpadne. Časem to omezím přímo v editoru, aby se obrázky samy zmenšily, zatím je tam možno vytvářet automaticky pouze náhledové obrázky (volitelně).

Hned jak mi vyjde den volna, udělám speciální stránku pro jednoduchou správu a další použití Vašich obrázků

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 21:05
Ivo

sledovat diskuze k receptům … vidíš, to mě ještě nenapadlo, pokusím se to v dohledné době nějak přidat … ono se vůbec na zobrazení receptu a doprovodných funkcích musí pořádně zamakat … mám to v plánu na duben

Florentyna
439 příspěvků 25.03.05 23:03
Děkuji

za objasnění i za doplnění deníčků na privátní stránku!
Q4: Bude taky možnost přidávat si vlastnoručně obrázky k receptům?
Q5: když si v mém.labužníkovi zobrazím přehled mnou napsaných receptů a u vybraného z nich zvolím upravit, pak se v náhledu nezobrazují obrázky, i když u receptu jsou, nefunguje u nich odkaz…

pepicek
1309 příspěvků 25.03.05 23:17
Florentynko

Q4: Prozatim to možné nebude, nad těmito obrázky budu muset ještě chvíli držet ochranou ruku, jednak kvůli jejich kvalitě a taky kvůli velikosti. Pořád máme ještě problémy s textem, obrázky už bych asi neuhlídal

Q5: mno v náhledu se neobjevuje obrázek, aby tě to nemátlo, že ho můžeš editovat. Pokud máš na mysli obrázky uvnitř receptu u již existujících receptů, pak je to proto, že všechny obrázky mají relativní cestu vůči doméně www.labuznik.com … což jdu hnedle napravit … napíšu robot, který projede všechny recepty a cesty opraví … díky za upozornění

Florentyna
439 příspěvků 25.03.05 23:28
jo jo,

myslela jsem ty obrázky uvnitř. Děkuji za neutuchající péči věnovanou mým nekonečným připomínkám - můj muž by se mnou za něco takového buď už dávno vyběhl, nebo z protestu usnul na gauči u televize, jelikož to bytostně nesnáším

Ivo
1045 příspěvků 26.03.05 07:10
Datum a čas...

…vím, že se zde na toto téma již hodněkrát diskutovalo, ale nedá mi to neotevřít to znovu - nešel by Labužnický čas synchronizovat se SEČ?

Vali
1326 příspěvků 26.03.05 08:33
PEPÍČKU
  • tak jsem si vyzkoušela a moc se mi líbí vyhledávání ve fóru a ukládání do oblíbených z tohoto fóra, je možné se dostat ke starším příspěvkům a radám - je to moc bezva. Díky za tuto možnost.

Bunter
457 příspěvků 26.03.05 21:16
Pepíčku,

stránky jsou moc hezké a dalo ti to jistě spoustu práce.Ale jak stále říkám-kdo umí ten umí!!
Mám k tobě jeden dotaz.Na mé osobní stránce uživatele stojí „Pracuji jako Pracuji jako že pracuji“,což se jeví dost nesouvisle a neshoduje se to se stránkou Osobní nastavení-dataily o mě.Co s tím?

trikolka
383 příspěvků 27.03.05 16:28
Buntere

myslim, ze to musis zmenit v sekci „detaily o mne“

trikolka
383 příspěvků 27.03.05 16:33
pepicku

ja si rikam, co me to porad kouse do oka, a ona je to sekce „detaily o me“. myslim, ze je treba to prepsat na „detaily o mne“ neb o kom o cem, 6.p. em en ije

Vali
1326 příspěvků 27.03.05 23:14
Pepíčku - zrada

při tisku receptů se netisknou obrázky, což mě moc mrzí. Jinak se mi všechno moc líbí. Vali.

pepicek
1309 příspěvků 28.03.05 10:13
Vali

opraveno, na všech subdoménách

Vali
1326 příspěvků 28.03.05 19:21
Funguje to bezva.

už tisknu vesele i s obrázky

ajta
590 příspěvků 28.03.05 22:12
Pepíčku

když si v seznamu uživatelů někoho přidávám do svých oblíbených, tak mne to po přidání „kopne“ zpět na začátek seznamu… nemohlo by to zůstat na té stránce, kde jsem byla??

pepicek
1309 příspěvků 28.03.05 22:47
ajti

upraveno, už to dělá co jsi chtěla

ajta
590 příspěvků 29.03.05 05:54
...

ó díky díky, Velký Maharádžo!!!!

ajta
590 příspěvků 29.03.05 19:14
Pepíčku

dnes jsem chtěla pomoci toastovi vyplnit jeho „údaje o sobě“, ale nastal problém - ani za boha se to nechtělo uložit… nakonec jsme to vzdali… kde se stala chyba??

pepicek
1309 příspěvků 29.03.05 23:16
ajto, problém odstraněn

detaily viz soukromá zpráva

ajta
590 příspěvků 29.03.05 23:18
Pepíčku

ó díky díky Velký Maharádžo!!!!!

Eleeen
1127 příspěvků 30.03.05 11:48
Soukromá pošta

pepíčku, proč si nemůžu číst odeslané zprávy??? Anebo kde na ni můžu kliknout, aby se mi otevřela?

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 30.03.05 12:15
Eleeen

snad se hodí takováhle informace:
odeslané zprávy jsou vidět jen dokud je adresát nesmaže
může se stát, že ji ten, komu jsi ji posílala, smazal?

pepicek
1309 příspěvků 30.03.05 13:09
přesně jak říká lucianka

oba koukáte na tu samou kopii zprávy, jakmile ji příjemce smaže, zmizela navždy, to je taky jeden z důvodů, proč nejsou k dipozici ke čtení a zpracování odesílatelem, pouze informace, že zpráva byla odeslána v pořádku v odeslaných.

Sněhurka
446 příspěvků 30.03.05 13:10
Hlásím stejný problém

jako Eleeen. Odeslala jsem soukromou zprávu, kterou příjemce určitě nesmazal. Ale na zprávu se nemohu podívat.
Pepicku! SOS!

Labužník Sarka
433 příspěvků 30.03.05 21:18
Pepicku,

my uz mame od nedele letni cas Ty taky? To neni rypnuti, ale jen informace o opraveni casu. Dik

pepicek
1309 příspěvků 30.03.05 22:28
šárko, my ještě ne

u nás se mění čas až tuhle sobotu a tak musí Labužník pár dnů počkat, než se světy zase srovnají, přeci jen je Labužník téměř jedinou českou doménu na mém serveru

Vali
1326 příspěvků 30.03.05 22:48
Pepíčku

nějak se zasekly Kardinálské řezy, jsou tam už dlouho…

pepicek
1309 příspěvků 31.03.05 08:12
no jo Vali, zasekly se ...

prostě když ode dneška odečtete včerejšek, tak je všechno v pořádku, ale když od včerejška odečtete dnešek, tak Vám z toho vyjdou Kardinálský řezy … neptejte se mě jak je to možný a jakto že to tak dlouho fungovalo … já fakt nevim

penda
4752 příspěvků 02.04.05 13:30
náhled receptů...

dlouho jsem už recepty nepsala, tak nevím, zda ta změna přišla až s „novým labužníkem“…nemohl by být opět náhled receptu se žlutým pozadím?…přišlo mi, že se v tom lépe orientovalo a ty napsané chyby byly nějak líp čitelné…díky

pepicek
1309 příspěvků 02.04.05 21:17
žluté pozadí

tady na formuláři nového recepty z hlavní stránky pořád žluté je, pouze na Můj Labužník je bílé … mě zase přišla přehlednější ta bílá, ale můžu tam vteřit gombík na přepínání barvy pozadí

penda
4752 příspěvků 02.04.05 22:57
díky...

penda
4752 příspěvků 02.04.05 23:13
pepíčku,

mrkni na tu „kontrolu“ u meho.labuznika u vkládání receptu…hlásí mi to špatnou syntaxi řádek 1, znak 5 ;-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz