štola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dasty
75 příspěvků 28.10.08 06:32
štola

Tak jste mě navnadili na to vánoční pečení, stále mě něco hecovalo,ale na pečení je fakt ještě brzo a tak jsem včera upekla vánoční tvarohovou štolu,která samozřejmě do vánoc zdaleka nevydrží a dneska určitě padne. Už teď vám můžu poreferovat, je fakt móóóóc dobrá s dnešní ranní kávičkou a tady na Labužníčku.Mějte pěkný dnešní volný den.

Reakce:
iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 08:28
štola

u nás vede s marcipánem a meruňkami, ale tuhle bych mohla v rámci tréninku taky zkusit. Naše heslo zní: kdo je připraven, není překvapen!

blanca.xy
647 příspěvků 28.10.08 10:48
Ivo,

tak jsem se těšila, jak vyzkouším tu tvou štolu (zatím ujídám koupenou z Lidlu), ale nikde nemůžu sehnat marcipán . Snad se teď v předvánočním čase objeví-

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 18:06
Blanko,

v Lidlu už mají vánoce? A je i letos štola s marcipánem? To mají i Vánoční svařák, že? To abych zase koupila 2 krabice. Já se synkem si to dáváme na zahřátí a je to rychlovka, jen se to ohřeje v MW.
Marcipán mají v Tescu (firma Kovandovi). Nebo v Makru jsem viděla 500g i 100g balení (taky Kovandovi).

ewa
600 příspěvků 28.10.08 19:03
Blanko,

v Globusu taky Kovandovi.

blanca.xy
647 příspěvků 28.10.08 23:19
V pátek

jsem byla v Globusu v Čakovicích, vánoce už tam byly, ale marcipán ne e, jen ten v čokoládě a to není to pravé. Budu tedy pátrat dál. Jo, a svařák už jsem taky dostala letošní .

kamilio
551 příspěvků 28.10.08 23:46
štola - iva + blanca.xy

Děvčata, pro Bůh, ty krabicové blivajzy - svařáky nekupujte. Fakt si myslíte, že pijete víno? To nemůže být letošní víno! Vždyť ještě ani nebylo Martina! Na vinicích teprve začínají sbírat pozdní sběry. To jsou nějaké namoštované navoňané slivky zbytků směsek. Nechcete přece, abych věřil vinařskému bonmotu, že vína se dělí na dobrá, špatná a pro Pražáky.

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.08 23:58
Kamilio,

to není v krabici, nýbrž pěkně v lahvi, jmenuje se to Vánoční svařák (volně přeloženo z němčiny) a už je ochucené a jenom se ohřeje. Je to rychlé a zahřeje. Nic jiného v tom nehledám.
Víno piji také a ráda, ale buď moselské (vlastní dovoz) nebo z Modry, Čejkovic či Znojma. Manžel jezdí často na Slovensko, nyní nás čeká Pezinok.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz