Další výrobky, které se už nevyrábí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vostra
1 příspěvek 27.10.08 09:12
Další výrobky, které se už nevyrábí

Sušenky Lucie - vanilkové uprostřed s marmeládou a kakaové se žlutým krémem.
A pak ještě velké kulaté sušenky sypané sekanými arašídy a velkými krystalky cukru, uprostřed s otvorem - už se nepamatuji, jak se jmenovaly.
Jinak bonbony Bari mandle prodávají v Globusu, chutnají stejně jako dříve.
A karlovarské rohlíky jsou běžně k dostání v Ústí nad Labem, v Inpeku naproti obch. domu Labe.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sylvie
2302 příspěvků 27.10.08 11:59
Oskarky

Pamatujete na želé kokina Oskarky? Ty už jsem neviděla… :-(

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.10.08 12:50
No jo,

to by jich bylo! Momentálně si vzpomínám na bombony Fialky- které chutnaly i voněly jako fialky a i barvu měly jako fialky(kupovali jsme si je do kina), Žužu(různobarevné kostičky v krabiččce s okýnkem, kde byly vidět a krásně se žužlaly a žvejkaly), pak takové špalíky jako deštníček, který se dal normálně otvítat(byl sladkokyselý a cucal se cucal, až jsme vycucali takovou velikou špic). Nebo Šumička, 2 kostičky bílá+červená a dlouho jsem neviděla Indiánky(zákusek, celý politý čokoládou s krémem) ani nevím, jestli se ještě dělají..atd.- určitě si vzpomenu na další. T.

blamamka
292 příspěvků 27.10.08 23:43
No a taky

mejdlíčko. Žluté, růžové, oranžové, byla to dobrota. Terinko s tím šumákem jsi mi připoměla, jak jsme ko škrábali po jazyku, až jsme ho měli celý odřený.

noskovice
1323 příspěvků 28.10.08 00:05
Terrinko...

kdyz jsi vzpomela destnicky, tak ja zase pistalky cucavé, co opravdu piskaly. Zvykacky s obrazky kacera Donalda, které jsme si vymenovali ve skole…

HelcaK
960 příspěvků 28.10.08 08:19
Píšťalky se dělají,

teď jsem je viděla tady na vsi v potravinách, co vedou Vietnamci. A Terrinko, Indiánci i špičky se dělají pořád (Indiánci možná s pauzou po revoluci, ale dnes je jich všude spousta, aspoň v Plzni a úžasné mají v kiosku na Berounském nádraží) Indiánci jsou z ochuceného sněhu a špičky z krému s vaječným koňakem.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 28.10.08 11:11
Škoda,

taky jsem si vzpomněla na ty pravé telecí párky, byly baculatější a kratší, ovšem když se člověk do nich zakousl, tak mu šťávička stříkala všude…já mám na ně chuuuť! Dneska aby dobrej párek jeden pohledal, jsou jak piliny. Jo a taky takové zelené ,větrové, žvýkací hranolky posypané cukrem- nemůžu si vzpomenout na název, ale byly dobré a osvěžující. T.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 28.10.08 11:19
Blamamko,

přesně tak, jazyk odřenej, celej rudej, až nám málem krvácel, ale hlavně, že jsme měli šumičku. Později dělali takovou hnědočervenou krychličku, která obsahovala obojí chutě v jednom.

ewa
600 příspěvků 28.10.08 14:03
Tak já nevím,

myslíte to vážně? Nostalgie je holt mocná čarodějka. Ano, některé bonbóny byly dobré. Vedle fialek a špalků si vzpomínám na takové meruňkové, které vypadaly jako sušené meruňky. Ale šumáky a mejdlíčka? Vždyť to byly příšerné fujtajbly!!! Dneska byste to nejspíš nejedly.
Mně to tedy nechutnalo ani tenkrát. Přesto jsem to taky jedla, protože to bylo nejlacinější a všechny děti si to kupovaly.

ewa
600 příspěvků 28.10.08 17:19
Moc oblíbená

byla taky ruská zmrzlina. Koukala jsem, že se pořád ještě prodává. Kupuje ji vůbec někdo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz