Lidi, klídek!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kamilio
551 příspěvků 26.10.08 11:23
Lidi, klídek!

Do Vánoc zbývá 56 dní. tak to chce klid. Osobně zastávám názor, že nejlepší koláče jsou řízky, nejlepší roláda je vepřová, nejlepší cukroví jsou kousky uzeného a nejkrásnější vánoční vůně je vůně z udírny. Zkuste pojat Vánoce netradičně. Stejně půlku toho sladkého, co upečete sežerou havrani a to co sníte, budete shazovat do léta!

Reakce:

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 26.10.08 11:46
Jasně....

Kamile, to máš svatou pravdu, ale ne každý to v klidu zvládá. Musím se pochválit, já jo a peču koncem listopadu to, co se musí rozležet a jinak v první půli prosince. Stejně mi na to chodí!
Ano, jsem s Tebou za jedno, brala bych tu masovou alternativu jako Ty, ale víš, ona ta vůně toho cukroví při pečení a vůbec, to k těm Vánocům prostě patří a bez toho si to neumím představit. Atmosféra začíná tím pečením, možná už nákupem ingrediencí! Ahoj Jana

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.08 13:50
Kamilio,

uzené je moc dobré cukroví, ale bohužel se musí shazovat také…
U nás už netradiční vánoce budou poněkolikáté, běsnění se snažíme vzdorovat, pečeme jen pár druhů cukroví, vánočku, zdobíme stromeček, ke štědrovečerní večeři je pečená ryba s br.kaší a jinak si užíváme volna, sebe a koukáme na pohádky. Jo, dárky si dáváme celý rok, tak proč blbnout za každou cenu o Vánocích?

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz