rychly a uzasny kolac pre partiu, ktory vydrzi presun v sobotnej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bryndziarik
26 příspěvků 26.05.05 19:27
rychly a uzasny kolac pre partiu, ktory vydrzi presun v sobotnej

Neviete mi poradit nejaku uzasnu buchtu, stavnatu a taku, aby zvladla presun a horucavy, ktore hlasia na sobotu? Viem, ze receptov su tu mraky, ale ouha - ked neviem, co presne hladam:-)) nemate nieco osvedcene? Dakujem, dakuje:-))

Reakce:

Lassienka
409 příspěvků 27.05.05 07:15
Ahoj,

asi bych vynechala všechny recepty, kde je jakákoli poleva nebo krém, a to jak nahoře, tak uvnitř. Já bych docela vyzkoušela Mrkvovou buchtu z Austrálie, je tady v receptech, ovšem bez polevy. Večer když tak přidám recept na Americkou buchtu - kombinuje nasekaná jablka a ořechy, je šťavnatá a lehká.

penda
4752 příspěvků 27.05.05 07:43
a já bych...

zvolila piškotový korpus s ovocem a želatinou vytvořenou ze šťávy (buď kompotové nebo ze sirupu s vodou a trochy pudinku)…je to velmi dobré a po vyjmutí z lednice i příjemně občerstvující. mrkni se do sekce nepečené moučníky, určitě něco najdeš ;-)

Labužník Denda02
213 příspěvků 27.05.05 09:41
Strouhana...

U nas je nejoblibenejsi strouhana buchta (s tvarohem - 1/3 testa se zmrazi a nastrouha navrch, recept tu urcite je). Bereme ji s sebou k vode v plastovy krabicce, ve ktery se „zapari“ uplne zmekne a jen se rozpada. Mnaaaam, uz vim co upecu

Labužník Via02
23 příspěvků 27.05.05 22:01
americký koláč

tak jsem přidala, zkuste.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz