Rockefeller priznal, že cieľom elity je mikročipovaná populácia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JosefJosef
1 příspěvek 1.3.09 11:44
Rockefeller priznal, že cieľom elity je mikročipovaná populácia

Rockefeller priznal, že cieľom elity je mikročipovaná populácia :

August 2008
Paul Joseph Watson Hollywoodsky režisér a tvorca dokumentárnych filmov Aaron Russo podrobne opisuje šokujúce priznania Nicka Rockefellera, ktorý mu osobne povedal, že konečným cieľom elity je vytvoriť mikročipovanú populáciu a že vojna proti terorizmu je podvod.
Russo si urobil čas na rozhovor s moderátorom rádia a spoločníkom v nahrávaní dokumentárnych filmov, Alexom Jonesom, v ktorom odhalil šokujúcu správu o tom, čo mu Rockefeller povedal o smere, ktorým je svet riadený globálnou elitou.
http://www.youtube.com/watch?…
http://www.youtube.com/watch?…
Počas jednej konverzácie sa Rockefeller spýtal Russa, či by nemal záujem pridať sa do Rady pre zahraničné vzťahy (CFR), ale Russo pozvanie odmietol zo slovami, že nemá ani najmenší záujem „na zotročovaní ľudí“ na čo sa Rockefeller chladne spýtal, prečo sa stará o „otrokov.“ „Hovorieval som mu, aký je zmysel tohto všetkého“, uvádza Russo. " Máte všetky peniaze sveta ktoré potrebujete, máte všetku moc, ktorú len chcete, aký má toto všetko zmysel, aký je konečný cieľ ? „, na Aaron Russo and Nicholas Rockefeller Hollywoodsky režisér Russo po prvý raz podrobne opisuje šokujúce priznania Nicka Rockefellera, vrátane jeho predpovedi útokov 9/11 a podvodu menom vojna proti terorizmu. čo Rockefeller odpovedal: "KONEČNÝ CIEĽ JE OČIPOVAŤ KAŽDÉHO RFID ČIPOM, KONTROLOVAŤ CELÚ SPOLOČNOSŤ, ABY BANKÁRI A ELITNÍ ĽUDIA KONTROLOVALI SVET.“
Rockefeller dokonca Russa ujistil, že ak sa pridá k elite, jeho čip bude speciálne označený, aby sa vyhol príliš veľkým kontrolám úradov. Russo uvádza Rockefellerové slová: „Jedenásť mesiacov predtým než došlo k 9/11, mala sa stať udalosť a následkom tejto udalosti sme mali napadnúť Afganistan a postaviť ropovod cez Kaspické more, mali sme napadnúť Irak, aby sme sa zmocnili ropných polí a zriadili základňu na Strednom východe a ísť po Chavezovi vo Venezuele.“ Rockefeller mu tiež povedal, že uvidí vojakov ako v jaskyniach v Afganistane a Pakistane hľadajú Osamu bin Ladina a že bude „nekonečná vojna proti terorizmu, kde nie je žiadny skutočný nepriateľ a celá vec je jeden obrovský podvod“, aby sa, podľa Russa „mohla vláda zmocniť Američanov“. Rockefeller bol vraj počas tohto šokujúceho predpovedania cinický, smial sa a vtipkoval. Více na www.nebe-lidem.cz – novinový článek č. 1240 a 306 (Dokonale kontrolované ľudstvo), filmy Nenecháme se očipovat a Vaše doklady prosím. Čipy v těle lidí budou mít také funkci propracovaného OVLÁDÁNÍ MYSLI.

Reakce:
Labužník jandule02
1099 příspěvků 3.3.09 15:29
To je asi na jiný blog.
danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.09 16:50
Možná

je to jiný blog, ale určitě ne mimo mísu.

Alice_G
505 příspěvků 3.3.09 18:45
Dando,

všeobecně to asi je DOST MIMO. AG

danda
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.3.09 18:53
Alice :-)

v tomto světě se dějou věci o kterých normální smrtelník nemá potuchy, takže bych se moc nedivila, kdyby zrnko pravdy nebylo i zde :-) D.

Sylvie
2302 příspěvků 3.3.09 22:37
...

Já bych to tu klidně nechala, nebo má Pepino připravit ve foru Mimo mísu forum Úplně mimo mísu?

di
2453 příspěvků 4.3.09 00:22
No, dámy,

koukněte se na www.vesmirni-lide.cz a bude vám jasné, odkud vítr věje. ;-)

ladunka
30 příspěvků 4.3.09 20:20
To je teda věc,

nebyla o tom nedávno Kriminálka Las Vegas?A já myslela,že si to vymysleli naśi scénaristé!

buraci
1136 příspěvků 5.3.09 08:26
Vesmirni lide

Jo, mikročipy u nich teď evidentně frčí. Tuhle mi jedna žena podstrčila lísteček, na jedné straně ten blábol o čipech (tedy těch mikro, že ano:-) a na druhé straně obrázek flotily vesmírných lodí, kterými vesmírní lidé disponují, včetně uvedení vesmírné třídy a průměru. Jako fanouška Star Treku mě samozřejmě potěšila inspirace lodí Enterprise, akorát místo kapitána Picarda to řídil jakýsi krajně nevěrohodný Aštar Šeran (že by Klingon?:-). Onen lísteček letěl okamžitě do koše, a to by se mělo stát i s tímto tématem. Pepíčku, prosím, sekty by tu neměly mít žádný prostor… Mimochodem, naši psi MAJÍ mikročip…

oldsoft
682 příspěvků 8.3.09 17:09
Nejdřív karell, teď JosefJosef...

PepoPepo, ty k tomu, aby ti ovládali mysl, nepotřebuješ čip, ty už jsi jasnej. Takového týpka už jsme tu měli, zopakuji svůj tehdejší komentář:
Tedy JosefeJosefe, některé věci jsou natolik mimo mísu, že i v rámci rubriky „Mimo mísu“ jsou úplně mimo mísu…

Labužník jandule02
1099 příspěvků 11.3.09 15:11
Vždyť

to tvrdím od samého začátku, že to je na jiný blog. Leda že by Rockefeller přispěl receptem na oblíbené jídlo?

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz