přejmenování uživatelů s neplatnými uživatelskými jmény

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 19.03.05 19:03
přejmenování uživatelů s neplatnými uživatelskými jmény

milí labužníci, bohužel Vám musím oznámit, že několik set z Vás si bude muset změnit uživatelské jméno. Jedná se o všechna uživatelská jména, která obsahují diakritiku (háčky, čárky, koužky nad u), mezery, lomítka, hvězdičky, paragrafy apod.

Jediné povolené znaky budou od nynějška a-z, A-Z, 0-9, tečka, pomlčka a podtržítko.

Tato drastická změna je součástí posunu vpřed - zanedlouho dostanete do rukou kompletně předělanou sekci Můj Labužník, která je ovšem závislá na této změně. Jelikož je nová sekce optimalizována pro vyhledávače, objevuje se v některých částech Vaše uživatelské jméno jako součást cesty. Například se jedná o přímý přístup na Vaši osobní stránku.

Proto jsem byl nucen aplikovat filtr, který při vstupu na tuto stránku zkontroluje Vaše uživatelské jméno a pokud nevyhovuje, přesune Vás automaticky na formulář pro jeho změnu.

Pokud tedy Vaše jméno nevyhovuje (nebo pokud s ním nejste spokojeni a rádi byste si jej změnili), jděte na stránku change_userna­me.php a změňte si uživatelské jméno. Nemusí se jednat o totální změny, pouze písmena s nabodeníčky změňte na obyčejnou latinku a mezery nahraďte pomlčkou nebo podtržítkem. Formulář automaticky zkontroluje platnost nového jména.

Automaticky budou přejmenovány i všechny Vaše recepty a příspěvky na celém serveru, budete automaticky odhlášeni a opět přihlášeni pod novým jménem.

A že Vás pak nikdo nepozná? Vaše jméno bude po uskutečnění změny uvedeno ve srovnávací tabulce, než si ostatní zvyknou.

Díky za pochopení

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 21.03.05 22:10
znovu připomínám

… že je třeba změnit uživatelská jména obsahující diakritiku a neplatné znaky, den D se blíží a vy si ho přeci nechcete nechat ujít …

trikolka
383 příspěvků 22.03.05 09:17
pepicku

ja uz se nemuzu dockat :)

Eleeen
1127 příspěvků 22.03.05 13:29
tři ééé

… a když se mě všichni ptali, proč mám tři eee v nicku, tak jsem musela vysvětlovat, že je to hodně dlouhé é. Tak te ď je to snad jasné. ;-D

Pepíčku, moc se na změny těším. A ještě víc jsem asi zvědavá…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.05 14:06
Má to háček!

Jakmile se někdo přejmenuje, v komentářích se jeho nový nick objeví s aktuálním datem přejmenování, čili například jde posloupnost roku u komentářů: 2003 2005 200­4 2004 2005…a­le to je asi detail, že?

pepicek
1309 příspěvků 21.12.05 20:20
aha, mě to přišlo divné ...

… díky za info manku, podívám se na to

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz