Pepíčku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 16.03.05 15:16
Pepíčku,

vyhledávala jsem si předpisy na pečení chleba a zjistila jsem následující problém: v kategoriích ve vyhledavači jsou pouze základní kategorie. Při zadávání předpisu jsou ale možnosti přílohy/chléb a moučníky/domácí chléb. U předpisu se objeví chléb nebo domácí chléb, ale podle toho to nemohu vyhledávat, protože ve vyhledávači najdu přílohy nebo moučníky. Když pracuješ na zdokonalování, tak tohle by zasloužilo udělat nějaký systém, aby se např. předpisy na chleba vyskytovaly v jedné kategorii a ta byla i ve vyhledávači. Nejde konkrétně o ten chleba (ten jsem si vyhledala), ale o systémové členění kategorií, asi ten problém bude i jinde.

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 16.03.05 23:43
Jenoféfko

od toho ten vyhledávač přeci je, aby dokázal najít i recepty zaštrachané nebo ne příliš dobře zařazené, k tomu abys našla recept na chleba v kategorii chleba stačí do příslušné kategorie (nebo podkategorie) zajít

Primární rozdělení kategorií bylo převzato z jakési kuchařky kdysi dávno v první verzi Labužníka a obávám se, že je nadlidská práce něco zá:,–(ního v tom dneska měnit. Stačí, když je potřeba rozdělit 500 receptů do nově vzniklých podkategorií, které si takový počet sám vyžádá. To je práce na několik dní …

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz