Pepíčku,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3779 příspěvků 03.03.05 13:02
Pepíčku,

díky Sněhuli jsme se už někteří naučili vkládat a obrázky z netu, ale prosím, je možné vložit i obrázek z mého PC a jak ???
Třeba když uvařím variaci na nějaký recept, připíšu do diskuze a mám oběd nafocený a chtěla bych ho k příspěvku do diskuze vložit. Sněhurka to neví a neumí..

Reklama

Reklama

Reakce:

Ivo
1045 příspěvků 03.03.05 17:42
Eji...

…odpověď máš v rubrice „Začínáme od píky“.

Sněhurka
446 příspěvků 03.03.05 18:00
Ivo, ...

no, to jsem si právě myslela, že to nebude jen tak a že princip zůstává stejný. Eje jsem radila, aby to poslala pepickovi, hihi Anebo se dovzdělá a bude webovat a zásobovat Labužníka nejen smajlíky (teda, jede jako čert), ale také svými fotkami

Ivo
1045 příspěvků 03.03.05 21:53
Sněhurko...

…ba ba, máš pravdu. Anebo si ze svého compu udělá webový server a bude to mít vše „pod střechou“.

Přeji příjemný večer.

pepicek
1309 příspěvků 04.03.05 02:43
Ejo, Snehurko, Ivo i vsichni ostatni

vydržte ještě týden a dostanete všechno co jste si teď nadiktovali a ještě trochu navíc … Můj Labužník totiž dostane novou verzi, teda vlastně vy dostanete novou verzi Mého Labužníka … nebo tak něco

Eleeen
1127 příspěvků 04.03.05 09:21
...

tak to já už se na nového Labužníka MOC těším!!! A taky jsem MOC zvědavá. Má Labužník nějaké narozeniny?
Pamatuju si pouze, že 13. 4. 2004 byl vložen 13 000. recept. A koukněte, kolik jich za necelý rok přibylo!!!!!!

pepicek
1309 příspěvků 05.03.05 07:03
narozeniny

Labužník má narozeniny 6.října a tenhle roku bude mít už páté … to bude hukot

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz