Pomalý hrnec

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3820 příspěvků 16.07.06 18:03
Pomalý hrnec

Recepty se tady na Labu množí, představa, že v sobotu večer dám potřebné ingredience do hrnce a v neděli ráno bude uvařeno, je lákavá . Cena 1700 Kč za 3,5 litrový hrnec není zas tak moc brutální. Takže dotaz - kdo máte zkušenosti? Třeba i negativní. Mám si ho koupit ????

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník housenka02
609 příspěvků 17.07.06 04:50
Ejo,

… o pomalém hrnci se tu už vedla jednou poměrně rozsáhlá diskuze, díky ní i já mám doma tento zázrak a nemohu si ho vynachválit. Vyzkoušela jsem už i pár receptů z Labu, ale protože jsem odjakživa ve vaření experimentátor a recepty jsou pro mne spíše orientační, vařím v hrnci všechna " normální" jídla jen dodržuji základní postup přípravy surovin pro tento hrnec. Já jsem spokojená, že nemusím stát u plotny, partner si pomlaskává a ani neví, že v jídle není ani gram tuku, na jídle se to fakt nepozná, jeho lékař je spokojený, neboť se mu podařilo konečně snížit cholesterol na únosnou míru a já nemusím vymýšlet dietu pro dceru, která tuky nyní moc nesnáší.

Takže jestli bych to měla shrnout, koupi hrnce doporučuji, neboť cena je dostupná a výsledný efekt je slovy nedocenitelný.

alca
148 příspěvků 17.07.06 10:38
pomaly hrnec

Tak po sledovani diskuzi a reakci na pomaly hrnec jste mne dostali a jsem take vlastnikem. Jeste jsem bohuzel nemela moznost ho vyzkouset, chystam se na to v nejblizsi dobe nejakym receptem od Spisera :-))

Eja
3820 příspěvků 17.07.06 11:06
Tak jo,

jdu do toho

Eja
3820 příspěvků 17.07.06 11:06
Tak jo,

jdu do toho

marmelada
1643 příspěvků 17.07.06 12:20
...

Podobně jako Housenka využívám hrnec k vaření téměř všech tradičních, hlavně omáčkových jídel. Prostě vše dušené už jinak nedělám. Od té doby, co jej vlastním jsem snad nic jinak nedusila. Vařím v něm i vývary na polévky. Využívám hlavně nočního času, večer připravím do hrnce a ráno je téměř hotovo. Jen někdy dohušťuji, domíchám smetanu atd. Jen škoda, že v této velikosti se nedováží hrnec s časovačem. Výrobce nedoporučuje používání časovacíh zásuvek - netuším proč, v elektrice se nevyznám.
Ještě - doporučuji pod hrnec teplovzdornou podložku, položila jsem jen na podložku z umělé hmoty a roztavila se mi. Jinak jen pěji chválu a blahořečím tomu mému pokecu s Yvett, která mě na něj navedla.

Tasma
415 příspěvků 17.07.06 13:00
Marme,

nemusíš mít strach používat časovač do zásuvky. Ptala jsem se přímo v Liberci na servisu a paní, která hrnec prodává, tento časovač sama používá. A v slovenském int. obchodě, ho přímo prodávají jako příslušenství .
tady Tak myslím nemusíš mít strach a klidně si ho můžeš koupit a vesele používat. Nic se nestane, neboj.

marmelada
1643 příspěvků 17.07.06 13:34
Tasmo

děkuji, už pádím do elektry!

Machnacanka
194 příspěvků 17.07.06 17:09
Pomalý hrniec

Aj mne už tento týždeň príde. Vďaka Tasme, ktorá mi našla stránku internetového obchodu. Veľmi sa na to teším. Receptov je tu dosť a tiež si prispôsobím bežne používané jedlá. Zatial som nikde nečítala žiadem negatívny ohlas na PH.

Labužník MartinaN02
30 příspěvků 23.07.06 17:15
...

Len tak na okraj.Tých 3,5 l je vnútorný objem? Lebo ako som čítala v internetovom obchode, tak 3,5l je pre 2-3 ľudí, ale na obrázku sa mi zdal dosť veľký. Ak tam pravda nebol vyfotený ten väčší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz