Že mi pomůžete?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ivo
1045 příspěvků 15.07.06 20:33
Že mi pomůžete?

Byli jsme dnes na výletě v jednom kovbojském „městečku“ a kromě celé řady různých příjemností mě zaskočil i jídelní lístek. Konkrétně na něm „Aztécká polévka“. Zvědavost zvítězila a objednal jsem si „to“. Byla to určitě nějaká kuchařova fabulace, ale bylo to hóódně dobré. Navíc mi k tomu velmi chutnala ona vložka, kterou je na obrázku vidět. A tu se Vás, kteří rádi pečete, chci zeptat, zda byste mě odkazali na nějaký recept, pomocí kterého by se daly takové „pásky“ vyrobit. Asi se jednalo o lístkové těsto, ale v těchto věcech se já nevyznám. Faktem je, že se to v polévce nerozpustilo, pouze to změklo.

Dík, Ivo.

Reakce:
Manana
1515 příspěvků 15.07.06 21:31
Aztécká polévka

Ty proužky jsou tortilly, měly by to být tortilly kukuřičné, protože moučné jsou skoro bez chuti.
Jinak recept na tuhle polévku najdeš tady .

Manana
1515 příspěvků 15.07.06 21:38
.. a ještě

Tys Ivo vlastně chtěl ty tortilly, tak recept na ně je tady a tady .
Je to pracné a je na to potřeba instantní kukuřičná mouka a lis na tortilly. To všechno mají ve Front Line, Kovářská 4 u stanice metra Českomoravská v Praze, vyrábějí tam i kukuřičné tortilly a prodávají je hotové jako polotovar. Doporučuji tuhle variantu :-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz