Španělsko a jídelní speciality v hotelech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valerie.Buckova
4 příspěvky 15.07.06 09:35
Španělsko a jídelní speciality v hotelech

Ahoj, je to možná neuvěřitelné,ale ještě jsem nebyla u moře až letos poprvé. Jedeme do Santa Susanna, costa Brava. Hotel Indalo park. Znáte to tam? Jaké jsou speciality formou bufetu v hotelu? A vůbec info. Děkuji

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 15.07.06 09:38
Costa Brava

Byla jsem tam před několika lety. V hotelu Monteplaya. Bezva kuchyně. Nepřeberné množství zeleniny, masa, ryb, sladkostí. Dá se najíst velmi dobře a lehce. S plnou penzí a věčně nacpaná jsem tam zhubla asi 3 kg, takže úspěch.
Z atrakcí velmi velmi doporučuji návštěvu Aguaparku, všude jsou tam upoutávky, jezdí specielní autobusy. Opravdu to stojí za to, lepší park jsem ještě jinde nenatrefila.
Užij si to, pobřeží Costa Bravy je krásné, miluji písečné pláže.

Valerie.Buckova
4 příspěvky 15.07.06 09:48
...

Ahoj Marmeládo, chtěla bych se zeptat,co tam je za výběr jídel, je tam třeba i teplé v tom hotelu, A pak co ten aqua park myslíš ty výlety? Já přemýšlela o těch tuleních a o plavbu kolem pobřeží. nebo ne???

marmelada
1643 příspěvků 15.07.06 09:59
Jídla

Bylo tam vždy velké množství zeleniny, těstovinových salátů, ale i výběr z různých dušených a pečených mas a ryb. K tomu dušená zelenina, přílohy hranolky, rýže…
Já na lodě nejsem, takže výlet na moři mě míjí. Ty tuleni a delfíni jsou taky pěkný, hlavně děti se vyřádí. Ale Aquapark mě opravdu dostal. Bezva atrakce pro všechny věkové kategorie. Jsem tedy vodní živel. Jo - doporučuji na tuto atrakci plavky vcelku .

Valerie.Buckova
4 příspěvky 15.07.06 10:06
...

:-D jasný, myslela jsem že je to spíš pro děti. to víš, musím si to s manželem probrat, nemůžem na všechno a většinou je to kolem 25euro na osobu

Valerie.Buckova
4 příspěvky 15.07.06 10:12
...

Jo a marmeládo prosím Tě to je akce na celý den nebo jak

marmelada
1643 příspěvků 15.07.06 10:56
...

ano, celodenní akce.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.06 10:48
...

Španielsko a Katalánsko obzvlášť je krásnou krajinou pre turistu. Jedlo v teplých bufetoch je veľmi dobré, ale neporadím Ti, lebo čašníci vedeli povedať v angličtine len základnú informáciu (a že je to pečená/vypráža­ná/dusená ryba) vidím aj sám a na špeciálne pojmy bežný turistický španielsky slovník nestačil. Tak môžeš skúsiť to čo ja, na tanier maličký kúsok z každého čo sa Ti pozdá, a potom normálna porcia toho čo najviac chutilo. Vynikajúce sú ryby a morské potvory na všetky spôsoby, určite ochutnaj aj údeniny, skvelé su aj úpravy hovädzieho. Paella je tradičná. Neobíď však ani sladké špeciality, osobne som si rád dal sladké ryžové kaše/pudingy či ako by sa to malo volať. Zaujímavé sú drobné nakladané uhorčičky a cibuľky, ako i tradičné olivy. A určite obíď colablemty, aj ten najobyčajnejší pomaranžový džús z kartónu je o triedu lepší :o)

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.06 10:56
p.s.

a ak máte radi morský svet, iste navštívte v Barcelone oceanárium (hneď pri prístave) - je fantastické!

Papaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.06 09:39
Také Costa Brava - Valerie

Byla jsem tam asi před 13-ti lety… Pláž pěkná, jídlo bezva a ten Aquapark - SUPER! Papoušci, delfíni, tuleni… Bylo to moc fajn a jídla se vůbec neboj..
 P.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz