opilé ovoce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sedloň 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 14:25
opilé ovoce

Ahoj, je čas sklizně různých druhů ovoce, nevíte náhodou někdo moc dobrý recept na opilé jakékoliv ovoce ? Představuji si nejlépe opilé hrušky, v dobrém alkoholu, aby výsledek nebyl moc sladký. Díky za recepty

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 03.08.04 16:35
Opile ovoce

Sedlon, koukni se na recepty v Labuzniku:

Což takhle dát si “RUMOVÝ HRNEC” -autor receptu Pampeliska - kategorie konzervace ovoce
Ovoce v rumu -autor receptu Pepino- kategorie konzervace ovoce

Ja jsem tento „Rumovy hrnec“ nakladala hodne let ruznym ovocem a je to skutecne super. Koukni se na tyto recepty. Cukru si muzes samozrejme ubrat, pokud to nechces mit tak sladke.
Preji Ti krasny den.

penda
4752 příspěvků 03.08.04 19:49
Sedloni,

přidala jsem dnes na Labužníka pěknou várku receptů na opilé ovoce, máš mezi nimi i hrušky, ale pouze v rumu…a bohužel to osobně nemám vyzkoušené, u nás doma se zavařovaly jen višně v rumu a většina z nich zůstávala spoustu let ve sklepě, protože to nikdo nejedl…takže nemohu sloužit s tím, co je nebo není hodně sladké…ale aspoň máš nějakou inspiraci a můžeš se od ní odrazit… tak ať chutná :-))

meisje
580 příspěvků 04.08.04 08:18
Rumovy hrnec

taky se pridavam k Pampelisce a doporucuji „Rumovy hrnec“. Ja od te doby co jsem si vzala „bludneho holandana“, delam rumovy hrnec kazdy rok, protoze holandane si nedokazi predstavit vanoce bez „rumaku“. Avsak pozor na ovoce - protoze ne vsechny druhy se tam hodi, pak to zkvasi a je to nepozivatelne.

esmeralda
4813 příspěvků 04.08.04 08:33
opilé ovoce- meisje

Jak píšeš, všechno ovoce se na to nehodí. Zkvasilo mi to. Myslíš že bys nám mohla napsat které se hodí a které ne? Díky.

meisje
580 příspěvků 04.08.04 11:07
...

Rada to sem napisu, prosim vsak o par dni strpeni. Dnes cestuji do CR, tak jsem myslenkami jinde, ale nejpozdeji o vikendu - to sem vlozim.meisje

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz