Kuřecí majonéza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kopretinka
565 příspěvků 30.07.04 15:24
Kuřecí majonéza

Loni, když jsme byli na dovolené, dělali u moře takovou jednu mňamku, pečenou bramboru, rozpůlená na dvě části, troška másla, rozmačkat, osolit opepřit, přidalo se takové zvláštní koření (to mám doma) a pak šunka sýr a na to kuřecí majonéza. Já majonézy a takové podobné saláty moc nemusím,ale tahle byla hrozně jemňounká a dobrá Neznáte náhodou někdo podobný receptík? Na kuřecí majonézu?

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 31.07.04 00:31
Kuřecí majonéza

Kopretinko, nevím jestli poradím dobře, ale tady by se kuřecí majonézou nazvalo něco, co má v sobě pro ochucení kuřecí vývar v prášku. Za mě se to jmenovalo Vitanka. A nebo si to s něčím pletu? Zkus to. A nebo že by to byla majonéza s kousky najemno nakrájeného kuřete?

1irena
593 příspěvků 31.07.04 10:54
Za dávných časů

v známém automatu Koruna v dolní části Václaváku měli"obložené" chlebíčky, které byly vlastně jen natřené čímsi, co byl jako majonéza s velmi jemně nakrájeným nebo namletým kuřecím masem(asi vařeným nebo pečeným) a s něčím, co připomínalo sterilovaný celer(taky velmi malé kousky). Na tom byl plátek citronu a bylo to velmi chutné(a hodně levné:)) Asi to není ono, na co se ptáš, ale připomněla jsi mi tuto dobrotu. Možná si někdo z pamětníků vzpomene:)

Kopretinka
565 příspěvků 31.07.04 21:37
Díky :o)

Holky díky za rady, asi to prostě budu muset zkoušet a zkoušet :o) Mě jen zaujalo, že ta majoneza nebyla nijak těžká na žaludek, nebo mastná, jak některé majonézy bývají. Budu dělat experimenty a uvidíme

penda
4752 příspěvků 06.08.04 19:55
Kopretinko,

hodila jsem Ti jeden recept na Labužníka, ale jestli to bude to „pravé ořechové“ nemám zdání…zkus přiblížit místo Tvého pobytu, spoustu labužníků má známé po celém světě, třeba bude znát někdo přesný recept… :-))

Kopretinka
565 příspěvků 07.08.04 10:27
Pendo

Super díky, určitě vyzkouším :o))) Musím ale sehnat extra veliké brambory :o))) Zítra zajdu na zeleninový trh a budu vybírat Díky za pomoc

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz