mucne tortilly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sim
293 příspěvků 27.08.06 00:14
mucne tortilly

skusal som robit mucne tortilly podla receptu v cervenej mexickej kucharke. rovnaky recept ma aj Manana a je aj vselikde na webe.
isiel som presne podla cestovnej mapy a skvele som sa bavil, ale skoncil som s krehkymi neohybnymi plackami, ktore sa po kazdom dotyku lamali a urcite sa do nich nedalo nic zatocit.
btw. pozeral som aj recepty na tomto webe, nevyzera to, ze by to niekto, kto pisal recept na mucne alebo kukuricne tortilly, to naozaj skusal :-(((

podarilo sa to uz niekomu??
ja som pouzil hladku muku, co som mal po ruke, cast 00 na pizzu a cast normalna 00. tuk priamo z prasata globusaka.

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 27.08.06 12:57
Recept

Ahoj Sim, vlozila jsem ti recept podle ktereho jsem delala tortilly nekolikrat a vzdycky se povedly.

Manana
1515 příspěvků 02.09.06 17:37
Tortilly

Tortilly jak moučné, tak hlavně kukuřičné podle mých receptů jsem dělal nesčetněkrát a stále je tak dělám a nikdy neměly chybu. Je třeba mít správné suroviny a dělat je opravdu krátce a nasucho na tálu. Při přitisknutí podběračkou na tál by se tortilla měla nafouknout, pak ji otočit, velice krátce opéct po druhé straně a dát do suché utěrky do tepla, nebo do specielní krabice na tortilly (mají ve Front Line). Tak vydrží cca 15 min. teplé a vláčné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz