Maňano,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
twixik
149 příspěvků 10.10.08 12:08
Maňano,

právě skončily Barvy života a musím se přiznat, že Vaše vyprávění
bylo tak zajímavé, že dnes strávím odpoledne prohlížením Vašich stránek. Jste úžasný machr zřejmě na všechno, ale Vaše fotografie, jen co jsem viděla v reportáži, jsou překrásné. A to nemluvím o receptech, které se také pokusím bleskově nastudovat. Takže děkuji za krásné dopoledne, odpoledne a předpokládám i večer. Přeji stálé zdraví. Vaše fanynka Helena

Reakce:
bona
2416 příspěvků 10.10.08 12:31
Ach jo,

já to prošvihla.. Musela jsem s malou na kontrolu a zapomněla nastavit nahrávání .

Nevíte někdo, kdy to budou opakovat? Pokud se magazíny tohoto typu vůbec opakují…

mrtvola
1394 příspěvků 10.10.08 12:40
Pro všechny, co to dnes prošvihli jako já:

http://www.ceskatelevize.cz/…arvy-zivota/

Maňano, shlédnu a pak přijdou gratulovat všechny pražské hřbitovy i s pohřební službou

tea63
935 příspěvků 10.10.08 12:49
Maňáno

viděla a moc líbilo. Stránky znám už dlouho a byly jedny z prvních o jídle, které jsem objevila po zavedení netu do mé domácnosti. Z šedivého paneláčku jsem jen tiše záviděla to krásné prostředí, ve kterém bydlíš. A mexické masíčko, v pekáčku asi po české babičce, nemělo chybu. :-) Pěkný, pěkný, jo, jo…
Boni, internetové vysílání ČT a tam si pustíš, který chceš díl…;-)

Manana
1515 příspěvků 11.10.08 07:16
Matiox chaua

Děkuji moc všem za pěkné hodnocení, a
Heleno, nemůžeš říkat pane Maňáno a vy, to bysme tady za chvíli dělali vyvysekci. Vždyť když se na mě pořádně podíváš, tak zjistíš, že takovému mimoni ani vykat nejde!

¡Matiox chaua y Uts a wach!

penda
4752 příspěvků 11.10.08 14:16
Maňánku,

já to shlédla jen na netu a též jsem tiše záviděla tu nádhernou chaloupku, ve které trávíš svůj volný čas. Bylo to naprosto super stejně jako jsi super ty … dvě špendikové štípané Ti za odměnu posílají penda s penďulátkem

penda
4752 příspěvků 11.10.08 14:19
sorry ...

pochopitelně, že jsem to zhlédla se z! na žebříku jsem při sledování TV nestála … hahaha …

ewa
600 příspěvků 11.10.08 15:13
Gratuluju, Maňáno,

a závidím nejen idylickou chaloupku, ale hlavně tu Šumavu kolem dokola. Ty sis uměl vybrat. Zdraví ewa

karminek
757 příspěvků 11.10.08 17:49
Maňánku

trpíš přehnanou skromností, tvoje stránky jsou super.

twixik
149 příspěvků 11.10.08 20:26
Maňano,

s tím vykáním máš pravdu. Ale v té druhé větě jsi úplně vedle.
Ať se Ti daří. Matiox. Jura chik. Helena

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz