Skvely vikend

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
johnmirow
74 příspěvků 21.09.08 19:39
Skvely vikend

dakujeme vsetkym za skvele prezity viked … tesime sa na dalsie stretnutie …
Miro & Mata

Reakce:
karminek
757 příspěvků 21.09.08 21:37
věř tomu

že i já se velmi těším,byla to zábava s velkým Pé.

Jinjorka
112 příspěvků 21.09.08 21:44
Všem

I my z Tábora všem děkujeme za nádherný víkend:-) a rozhodně se těšíme na příští

bona
2416 příspěvků 21.09.08 21:52
Moji milí,

mrzí mě moc, že jsem se nemohla zúčastnit.
Vy teď budete všichni psát, jak to bylo super, bezva, nejlepší… Ale myslete taky na nás, kteří čučeli někde úplně jinde a například se - jako já - celý víkend učili pravidla silničního provozu, aby se ve středu stejně nechali vyhodit od zkoušky.. a VKLÁDEJTE FOTKY!!!!
Rychle, jsme zvědaví.. a závidíme..

muso
118 příspěvků 22.09.08 00:28
děkuji Pendě

Za krásně strávený výkend s labužníky, protože ona se nám postarala o pohodlý a hlavně soukromý. My jsme to využili a udělali jsme si jeden velký a dlouhý raut. Každý at se vyjádří, co mu nejvíc chutnalo. Benda zaštěkal, že GMP pečená kýta byla nejlepší a já tvrdím, že Mankova štika byla přímo excelentní. A co taková marhulovica ze Slovenska, úúúúú

svato
1418 příspěvků 22.09.08 12:27
ťažko povedať,

čo chutilo najviac, bolo to všeobecne výborné, spomeniem to, čo som nepoznala a príjemne ma prekvapilo: guláš z václaviek a kapustové placky. S pozdravom Dana

Alice_G
505 příspěvků 22.09.08 23:10
Vaření a setkání na Vysočině

Kdo z vás tam nebyl - podívejte se na fotky. Počasí jsme si vylosovali hnusné, když nemžilo tak pršelo, ale vadilo to? Jídla bylo pro třikrát více osob na třikrát tolik dnů. A skvělé bylo setkání se všemi, které jsem znala jen jako nicky, a jako bonus bylo setkání s lidmi jako je Miro a Mata. AG

gegina
358 příspěvků 23.09.08 08:00
Závist

se mnou mlátí na všechny strany!!! Jak mi bylo líto, že nemůžu přijet, po zkouknutí fotek je mi to líto ještě víc. Co líto…to se nedá slušně napsat Užívali jste si to všichni i přes nepřízeň počasí náramně a tak doufám, že příště mi nic nezhatí plány a uvidím Vás všechny zase pěkně pohromadě!
Srdečné pozdravy všem!
 gegina

bedla
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.08 16:13
Skvelý víkend ...

všechny šťastlivce pozdravuji a dnes už vím, proč i nám vylosovali tento termín … ona v Penzionu byla škola v přírodě, tak aby nás to příliš nerušilo nastupovali jsme skoro současně jako labužnická parta. Je to penzion vyhlášený vynikající krmí a to zvěřinovou. Takže jsme si toho chladu, deště i zvěřiny užili dosytosti. Tak snad příště.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz