VYSOČINA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gegina
358 příspěvků 21.09.08 13:00
VYSOČINA

Ahoj všem, kteří se zúčastnili setkání na Vysočině! Naší rodinku zasáhla angina a tak jsme nakonec nemohli přijet. Určitě jste se ale bavili i bez nás a tak prosím pište, jak bylo, co jste podnikali ty dva dny…prostě pište, vkládejte fotečky. Jsem hrozně zvědavá! Mějte se krásně! A karmínku, vínečko australské popijeme příště…

Reakce:

pekarka
410 příspěvků 21.09.08 15:18
No prostě paráda...

Před chvílí jsem dorazila domů, plná dojmů a naprosto přejedená. Bylo skvěle. Báječné jídlo, pití a labužníčci. Moc Vám Všem děkuju a teším se, že se brzo zase setkáme…

karminek
757 příspěvků 21.09.08 16:34
je velká škoda

že jsi nemohla přijet, protože to bylo opět skvělé.Právě sedím v internetové kavárně na nádraží v Praze Holešovicích a čekám na poslední etapu svého cestování a až se konečně vysprchuju.Protože je ze mně cítit to ranní grilování.
Ale již v tuto chvíli musím všem poděkovat za moc hezký víkend.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.09.08 17:17
gegino, škoda...

Alici_G, blancu.xy a ewu jsem vy:,–(ila v Praze a už jsem chvíli doma. Právě na mne padá únava, bylo to náročné, ale moc prima.
Měli jsme i nečekané hosty mimo Labužníka a myslím, že zapadli mezi nás naprosto dokonale. Dalšími nečekanými návštěvami byla v pátek Florentýnka a včera Vali.
Jen jsme neodhadli naše možnosti a uživili a napojili bychom aspoň jednou tolik labužníků
Už se těším na sraz další

blanca.xy
647 příspěvků 21.09.08 17:50
gegíno,

byl to krásný víkend i přes nepřízeň počasí, podle mě se setkání opět vydařilo . Vím, že tě určitě mrzí, že jsi nemohla přijet, ale pevně doufám, že to nebylo setkání poslední a že se opět setkáme .

penda
4752 příspěvků 22.09.08 03:38
Jsem moc ráda,

že se víkend všem líbil, a že se všem líbilo i u nás „doma“. Sice jsem nemohla trávit na chatách tolik času jako ostatní, ale rozhodně jsem si všech labužníků užila víc než v Písku. Ani nevím, zda se dělalo nějaké společné foto, napadlo mne to až včera po Vašem odjezdu, pokud ne, příště to musíme napravit.

Nádobí jsme včera s Jájou roznesli všude tam, kde chybělo a odnesli odtud, kde přebývalo, aby s tím správce neměl žádnou práci, a přestože prohlašoval, že akce tohoto typu nemá rád, že je pak ve všem zmatek, určitě ho potěší, když si akci pro úspěch někdy v budoucnu zopakujeme.

Pro Dandu a Jitušku máme památeční pohledy, gegině, housence a Ivovi je ofotím a pošlu, aby jim to nebylo líto ;o) … raději je ofotím víckrát, kdyby byl ještě zájem ;o) … před chvílí jsem se probudila, vzápětí na to naše Pája, která po nakojení ještě na minutku zdřímla, ale právě teď má pravé poledne

Takže ahojky a díky všem za bezva víkend! (… a za fousaté pusiny … )

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 07:56
Čauky všem, účastníkům srazu i těm, kteří na nás vzpomínali někde

Byl to úžasný a nádherně dietně strávený víkend, věřte tomu! Před odjezdem jsem se zvážil, abych měl přehled, kolik mi to hodí navíc. A přestavte si, po příjezdu jsem navážil o plných 30 deka MÍŇ!!!
Byla by to tedy skvělá redukční dieta, jenom by asi nešla provozovat moc dlouho pro svou finanční náročnost. Fotky mám víceméně všechny (pár je jich ještě někde v labužnických foťáčcích), tak se je pokusím co nejdřív nacpat do veřejného alba, aby byly k dispozici všem co nejdřív a něco málo jich s pokecem zveřejním i tady, hned jak mi vybude troška času.

PS:
Pro pana správce: Příště do Makra pro to umělohmotné jednorázové nádobí zajedu sám a nenechám to na gmp, který ho tam prý nenašel. Tak zůstane všechno tam kde má, ušetří se teplá voda a práce s mytím nádobí, jenom popeláři budou mít víc práce (a to nás netrápí).

Pro zvědavce: Při odjezdu 102,30 kg, po příjezdu rovných 102 kg…

karminek
757 příspěvků 22.09.08 08:12
ty fotky

můžete uložit do toho fotoalba jako posledně.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 09:47
Rozkaz, Karmínku!

Ty fotky jsou v tom fotoalbu jako posledně.

"Setkání labužníků v Novém Městě na Moravě, září 2008 ": http://album.fotoonline.cz/alba.php?…

Jsou tam všechny které mám, zatím se tedy pokochejte bez komentáře (on je asi stejně zbytečný, obrázkem to řekneš líp!).

Návod pro neznalé:

Rozklikněte si první fotku a vpravo nahoře klikněte na „slideshow“.

karminek
757 příspěvků 22.09.08 10:35
krásný fotky

jen co je pravda.A rozkaz to rozhodně nebyl, jenom skromné přáníčko.

ewa
600 příspěvků 22.09.08 10:45
Mánku,

to je paráda a neuvěřitelná rychlost!!! Já ti snad své fotky ani posílat nebudu (až to budu umět), protože tu už všechno je. Díky! ewa

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 11:01
Ewi,

jen je klidně pošli, mejlem, na manek380@seznam.cz, určitě nejsou úplně ty samé.

svato
1417 příspěvků 22.09.08 12:23
bolo to výborné

a bolo toho strašne veľa, nabudúce musíme asi plánovať (aj tak to asi nepomôže). Na budúce stretnutie sa tešia Dana a Judita.

Malo to jednu chybu - Nero a Benda mali byť fenky. Flynn

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 22.09.08 12:41
...

Zdravím všechny Labužníky, kteří se zůčastnili srazu na Vysočině!
Tak moc jsem se na Vás všechny těšila, že Vás konečně poznám osobně a přijedu na pár hodin neohlášená. Já mínila a situace měnila a týden před srazem bylo všechno jinak a tak se zálibně dívám na Vaše skvělé fotky a díky jedné z Vás a jejímu výkladu na email už vím, kdo je kdo.Z fotek je vidět i cítit pohoda, příjemná sešlost sympatických lidí a je mi to tak líííto. Nedá se nic dělat, i o tom je život a píše si to většinou sám. Ale není všem dnům konec- vynasnažím se na příští sraz......!!! Terrinka

Alis
2617 příspěvků 22.09.08 13:01
Všední pondělí...

… nás trochu nešetrně postavilo zpět na zem :-) Bylo to moc prima, moc na vás všechny se Zdendou vzpomínáme. Co bylo nejlepší? To bych si fakt netroufla hodnotit, copak tam bylo něco méně dobré než nejlepší? A protože jsem neměla to štěstí jako Mánek, abych po takovém obžerství shodila, ordinuji si teď nekolikadenní půst

Abych nezapomněla: pár fotek jsem pověsila na tuto adresu:
 http://album.fotoonline.cz/index.php?…

Nero
297 příspěvků 22.09.08 18:07
Velké poděkování všem,

kteří nám připravili skvostný víkend. Bylo nám s vámi všemi moc dobře. Přesně tak si představujeme aktivitu Labužníků. Zvláštní dík Vladce za perfektní zajištění ubytování a následné uklízení inventáře. Další dík „děvčatům“ z chaty č. 11, která trpělivě snášela, že jsme jim z bydliště udělali kůlničku na dříví a bez reptání po nás ten svinčík uklízela. A v neposlední řadě dík všem, co pro nás pořád vařili a my jsme to pořád jedli, až už jsme nemohli a pak jsme jedli zase dál. Já ještě pořád trávím kost z té pečené vepřové kýty, to byla opravdu mňamka.

ewa
600 příspěvků 22.09.08 19:26
Taky já

bych chtěla poděkovat především Vlaďce za celou organizaci setkání a Mánkovi za instruktáž, jak od A do Z zpracovat kapra (třeba ho ještě začnu jíst, toho kapra).
Jsem moc ráda, že jsem vás zase všechny viděla. Bylo to opravdu moc fajn, jen toho jídla a pití nemělo být tolik. Kdo se má ubránit.
Tak zase příště! ewa

Vali
1326 příspěvků 22.09.08 19:58
poděkování

všem za příjemně strávené chvíle s moc milými přáteli, pobyt s vámi byl bezva dárek k narozeninám…díky

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.08 20:01
Moji milí,

mánku, pro příští sraz se dobrovolně hlásím k pořízení jednorázového nádobí. Paňákovkami jsme se osvědčila, ne? Pokud mi opět nezmění v Makru umístění tohoto zboží, půjdu najisto Příště si budeme muset rozdělit kompetence.

Nero, snad mohu za všechna děvčata z č.11 říci, že nám bylo potěšením tímto revanšovat se za tu skvělou krmi, která nám byla předkládána v tak hojném množství.

A zde si můžete prohlédnout důkaz, že Kuchařka pro dceru opravdu funguje.

Jituska02
111 příspěvků 25.09.08 23:27
Účastníkům srazíku....

všem Vám moc a moc děkujeme za pohled s podpisy a těšíme se na příště, kde jak doufáme, nebudeme chybět!
Jitule a Míša

anickav
2904 příspěvků 30.09.08 14:29
Moji milí z Vysočiny!

Až včera sme sa vrátili na Slovensko, ale na stretnutie s Vami všetkými budeme dlho spomínať. Ďakujeme!
Aničkav plus Jano

Sylvie
2302 příspěvků 02.10.08 10:26
Tajemství

Ještě mně, lidičkové, prozraďte, kdo byla ta tajemná osoba, co měla přijet.
Díky
 Sylvie

pekarka
410 příspěvků 02.10.08 11:05
tajemná osoba...

Míšo, ty nečteš pořádně příspěvky, vždyť se psalo a ne jednou, že to byla perníkářka Vali, která zároveň oslavila svoje půlkulaté narozeniny. Ahojky

Sylvie
2302 příspěvků 02.10.08 11:56
...

Stud se mnou mlátí o zem. To víš, že o Vali vím, ale už jsem zapomněla, že to byla ona. Soráč, Dano. :-)
A dík za odpověď!!

pekarka
410 příspěvků 02.10.08 13:00
...

Neomlouvej se. Já jsem poslední dobou tak sklerotická, že bych Ti mohla vyprávět a nejen já, že mánečku…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.08 14:03
Pekařinko,

já teda zatím nic neříkám, páč o nic nešlo, ale jestli se to zopakuje příští týden, tak mluvit ZAČNU!!!

penda
4752 příspěvků 02.10.08 19:56
hahaaha ...

to máš určitě na mysli to, jak pekařka Dana zapomněla jít na nádraží k vlaku, ke kterému Ti měla přinést upečený dort, ne? … hahahaha

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.08 08:52
Penďule,

ty taky vykecáš kde co. Nee, dort přinesla vždycky v pohodě, šlo o něco jiného.

pekarka
410 příspěvků 03.10.08 13:56
Tak hele vladko....

Náhodou jsem dort nenesla, a nezapomněla jsem přijít , jen jsem si vsugerovala místo l4.45, 15.45 a hrnula jsem se tam hodinu poté co mánek odjel.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz