Milí labužníci,

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jARKA77
141 příspěvků 3.10.08 18:30
Milí labužníci,

pravdou je, že jsem tu nebyla už hodně dlouho, až teď jsem několikrát nakoukla. Nevím, zdá se mi to, a nebo to tady nějak skomírá? (Probůh, to nemyslím tak, že jsem tu nebyla já, tak je tu ticho, pokud jsem se špatně vyjádřila, omlouvám se.) Před nějakými pár měsíci zde bývalo rušno a vždy bylo o čem dumat. A nebo je to pouze dojem můj? Když jsem potřebovala mít pocit, že si popovídám s partou známých, tak vždy bylo nějaké téma, něco k luštění a spousty novinek. A nebo na mne spadl podzimní splín. Chtěla jsem vás jen všechny s Brumíkem hezky pozdravit a dát vědět, že letos ten burčák jako loni určitě nebude. Škoda. Pokud se pletu, budu ráda, když mne opravíte. Pozdravy všem s přáním alespoň bohatých hřibových úlovků. Teď by prý měly začít konečně růst. Mám vyřídit pozdravy od starého pana vinaře z Nechor. Rád vzpomíná.Kdo tam byl, ví o kom mluvím.

Reakce:
karminek
757 příspěvků 5.10.08 10:42
Ahoj Jaruško

neboj nic se nezměnilo

jARKA77
141 příspěvků 5.10.08 12:35
Karmínku, díky

Ty jsi vždy nejspolehlivější kamarád. Pokud se nic nezměnilo, je to super. Nemám momentálně možnost labužníky jinak pozdravit-omlouvám se-tak volím tuto cestu. Chat mi vůbec nejde. Nevím proč. Možná, že vy Vladka či někdo z odborníků poradil? Někdy, když už padám na h… nad stěhováním, tedy přesně, nad těžkou redukcí věcí, ráda bych si popovídala. Slíbila jsem někomu odšťavovací hrnce, už je mám, ale nevím, komu jsem je slíbila. Promiňte, prosím sklerotikovi. Pokud je ještě zájem, ozvěte se. Všem moc pozdravů a sluníček v duši Jarka s Brumíkem

manek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 5.10.08 14:26
Čauky Jaruš!

Chat nefunguje od doby, co Pepíček přehodil Labužníka na nový server a taky nejdou vkládat fotky do deníčků. Přestěhovali jsme se na pokec z ICQ, které začalo blbnout a blkovat počítače, na Skype, kde to jede v pohodě. Jestli chceš, tak mě tam najdeš pod jménem manek380, ostatní se tam vyskytují průběžně také.

Zdravím vás oba i s Brumíkem!!!

jARKA77
141 příspěvků 6.10.08 11:10
Manku, díky.

Mám Tě v adresáři a ráda mezi vás juknu. Doufám, že atmosféra zůstala stejně milá. Všem hezký pozdrav.

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz