Fotky ze srazu na Vysočině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek  22.09.08 10:23
Fotky ze srazu na Vysočině

Teď jsem si tak uvědomil, že když bude odkaz v diskuzi, za chvilku nebude k nalezení. Proto ještě jednou tady i s řádným nadpisem, aby ho každý našel i po letech!

"Setkání labužníků v Novém Městě na Moravě, září 2008 ": http://album.fotoonline.cz/alba.php?…

Jsou tam všechny které mám, zatím se tedy pokochejte bez komentáře (on je asi stejně zbytečný, obrázkem to řekneš líp!).

Návod pro neznalé:

Rozklikněte si první fotku a vpravo nahoře klikněte na „slideshow“.

Reklama

Reklama

Reakce:

Alis
2617 příspěvků 22.09.08 12:55
má troška do mlýna

Udělala jsem přísnou selekci, ale myslím, že tehle pár fotek stojí za nostalgické připomenutí příjemně prožitého víkendu :-)

http://album.fotoonline.cz/index.php?…

Alis

kamilio
548 příspěvků 22.09.08 13:09
S U P E R !!!

Ano, toto jsou LABUŽNÍCI. Žádné blbé pindy na Netu, ale všichni v akci. Každý umí něco a každý se rád od druhého něčemu přiučí. Manku - super fotoškola stahování rybek! Karmínku - super fotoškola porcování a krájení! Spousty různých pochoutek, žádný diéty, tak to je ten ráj na zemi. Abych nezapoměl Vlaďka - super mamina se super miminem! Všem účastníkům díky za praktické ukázky toho, čemu mi starousedlíci na Labu říkáme LABUŽNIČENÍ!!!

Sylvie
2302 příspěvků 22.09.08 13:21
Pozdrav

Labužníčci, tak jsem si Vás všechny prohlédla a je mi líto, že jsem se tentokrát nezůčastnila. Moc jsem prahla shlédnout Mánka při vykosťování ryb. Už jsem i měla sledě nakoupené.
Doufám, že Vám Dana (pekarka) vyřídila pozdravy.
Taky zachechtat s Blankou se mi chtělo a vůbec…Tak přiště, vy uličníci…
Vaše Sylvie

pekarka
410 příspěvků 22.09.08 13:43
pozdrav..

Já jsem pozdrav vyřídila od Tebe i od housenky, ale jestli to slyšeli všichni, nevím. Jinak tam bylo báječně akorát to počasí bylo na draka. Fotky přesně vystihují celou akci.

manek  22.09.08 15:54
Takže hlásím,

že tam přibylo dalších 110 fotek, co mi dosud došly mejlem.

karminek
757 příspěvků 22.09.08 16:27
jen

ty fotky promluvit

Sylvie
2302 příspěvků 22.09.08 17:30
Bezva

Fakt jsou krásný. Mánku, supeeer

Nero
297 příspěvků 22.09.08 18:20
Nero pořád tráví

tu kost z vepřové kýty a nejlíp se mu tráví, když spí, takže zpracování fotek samozřejmě zbylo na mne . Část z mých fotek mi Mánek „vycucnul“ z foťáku ještě na Vysočině, takže je najdete v jeho albu. Nenašel jsem sílu, abych je vyřadil ze svého alba, tak se omlouvám, že je uvidíta dvakrát. Kde? No na adrese:
Vysočina 2008

pekarka
410 příspěvků 22.09.08 18:58
já Vám povím..

To je teda fotek. Ještě že si nemusím na prohlížení fotek brát dovolenou. Všem autorům moc děkuju za fotečky a tudíž za připomenutí skvělých chvilek na Vysočině. Díky díky. Jo a děkuju zvlášť Nerovi, protože ten tak hrozně prožíval naše odjíždění, že se rozhodl chvílemi i běžet za auty. No prostě mu bylo smutno jako nám všem, že už setkání končí.

manek  23.09.08 21:46
Reportáž psaná na Vysočině

je u mně v deníčku:

„Setkání labužníků 19. až 21. září 2008“: http://muj.labuznik.com/…_denicku.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz