Fany zemřel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kazi
28 příspěvků 13.06.05 07:46
Fany zemřel

Milé labužnice a labužníci,
na světě jsou jak radostné zprávy, tak zprávy smutné a tragické. Chci vám oznámit, že Fany zemřel v sobotu 11.6.. Není k tomu co dodat.
 Kazi

Reklama

Reklama

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 13.06.05 10:05
Milá Kazi!

Přijmi, prosím, mou upřímnou soustrast. Každý, kdo ztratil někoho z blízkých ví, jak se teď cítíš. Přeju Ti mnoho sil do příštích dnů a týdnů.
A kdybys cokoli potřebovala, ozvi se. Ráda Ti pomůžu.
Sněhurka

Labužník Denda02
213 příspěvků 13.06.05 10:18
...

Kazi, přijmi prosím moji upřímnou soustrast.
Denda

ajta
590 příspěvků 13.06.05 10:49
Milá Kazi,

Fanyho jsme osobně poznali jako velice společenského a milého človíčka a proto, prosíme, přijmi upřímnou soustrast i od nás.

Ajta & Toast

Cuso
345 příspěvků 13.06.05 11:48
Milá Kazi,

Prijmi prosim aj odo mňa úprimnú sústrasť.

Cuso

Labužník Sarka
433 příspěvků 13.06.05 12:05
Mila Kazi,

ja se taky pridavam se svou kondolenci. Je to smutne a neni to tak davno co jsem byla ve stejnem stavu. Mam to jeste v zive pameti. UPRIMNOU SOUSTRAST Sarka

esmeralda
4813 příspěvků 13.06.05 12:38
Milá Kazi,

přijmi i ode mne upřímnou soustrast. I když jsem Vás osobně neznala, byli jste mi blízcí. Byli jste vlastně s ostatními Labužníky mojí druhou rodinou. Je mi moc smutno…

Eja
3777 příspěvků 13.06.05 12:36
Milá Kazi,

máš pravdu, není k tomu co dodat.....a nechce se tomu věřit…kdybych Ti mohla nějak pomoci, ozvi se.....upřímnou soustrast.

Labužník nika02
94 příspěvků 13.06.05 12:39
Kazi,

přijmi moji upřímnou soustrast. Fany bude chybět, ale v mojí vzpomínce bude vždy první, kdo mě uvítal zde na labu. Přeji Ti sílu vše zvládnout.

trikolka
383 příspěvků 13.06.05 12:47
Kazi Kazi

je mi to moc lito. Fanyho jsem mela moc rada, byl to moc vesely a fajn clovek. Nedavno jsem si to prozila sama. Bud silna!

Alec
84 příspěvků 13.06.05 14:57
Kazi,

přijmi upřímnou soustrast.Fany byl mezi prvními,které jsem potkala na Labužníkovi.
 Alec

possum
464 příspěvků 13.06.05 16:37
Kazi,

uprimnou soustrast.

Alu
147 příspěvků 13.06.05 16:54
Kazi

připojuji se ke kondolencím

Ivo
1045 příspěvků 13.06.05 17:22
Drahá Kazi,

ač jsem osobně Fanyho neznal, přesto cítím potřebu se přidat k ostatním. Přeji Ti hodně síly čelit dnům příštím.

Ivo

manek  13.06.05 18:11
Milá Kazi,

upřímnou soustrast…

Manek

Bali
1254 příspěvků 13.06.05 18:43
Mila Kazi,

prijmi moji uprimnou soustrast.
Silu, do dalsich dnu.Bali

Kopretinka
565 příspěvků 13.06.05 20:49
...

Kazi,
přijmi prosím i ode mne upřimnou soustrast.
 Hanka

Pampeliska191
1075 příspěvků 13.06.05 21:28
Mila Kazi

Slova nemohou vyjadrit smutek, ktery s Tebou citime v teto dobe.
Prijmi uprimnou soustrast ve Tvem hlubokem zarmutku.
Liba a Petr

Yvette
704 příspěvků 13.06.05 21:43
Kazi

v ocich mam slzy. Fany mi bude mocky chybet, protoze i kdyz jsem ho osobne neznala, mela jsem ho velice rada. Moc mne mrzi, ze uz jsem to nestihla ho osobne poznat.
Kazi, preji uprimnou soustrast.

Bunter
457 příspěvků 13.06.05 21:51
Milá Kazi,

je nám to moc líto,chtěli jsme vás v létě vidět.Úpřímnou soustrast.Tom a Věra.

pepicek
1309 příspěvků 14.06.05 03:52
Fany je offline.

Nejlepší způsob jak uctít Labužníka je dobrým jídlem. Vy všichni, kdo jste Fanyho poznali ať už virtuálně nebo osobně, vzdejte mu hold, zajděte do jeho receptů a uvařte si některou z jeho pochoutek … určitě mu to udělá radost.

Pokud se na nás zrovna Fany zezhora koukáš, zaleť si aspoň přivonět, vaříme pro Tebe.

No a jestli jim tam nahoru už zavedli Internet, tak ty už určitě víš co chceme vědět …

pepicek

Kazi
28 příspěvků 14.06.05 08:10
...

Chci vám všem moc a moc poděkovat. Snažím se být silná, držet se, ale přesto … moc to bolí. V tomto případe je jediným lékem čas. A hlavně jak by řekl Fany - nedělej z toho drama. Život není jen černá a bílá, ale je i spousta dalších barev.
Tak jo, jdu dál (i když ze začátku budu dost kulhat) a určitě se podělím i s nějakou tou mňamkou. Mějte se všichni krásně a hlavně - nezapomínejte na své blízké, nikdy není pozdě pohladit, potěšit, pochválit.

Kulik
132 příspěvků 14.06.05 10:54
Kazi,

upřímnou soustrast.

oldsoft
682 příspěvků 14.06.05 15:03
Kazi,

upřímnou soustrast. A drž se.

marmelada
1643 příspěvků 14.06.05 21:25
Kazi

upřímnou soustrast.

lydia
1225 příspěvků 14.06.05 21:48
Mila Kazi,

i ja se pripojuji a posilam Ti z celeho srdce mou uprimnou soustrast. Neznala jsem Fanyho osobne, jenom z chatu .Byl to velmi mily a vesely clovek. Daval nam svym humorem, kdyz to bylo zapotrebi, silu. Chtela bych Ti ji touto cestou take dat. Lydia

Florentyna
439 příspěvků 14.06.05 23:19
Milá Kazi,

ač se známe jen letmo prostřednictvím těchto stránek, přijmi ode mne prosím vyjádření hluboké a upřímné soustrasti nad ztrátou tobě blízkého člověka. Když jsme před rokem a něco přišli vinou těžké imunitní poruchy o naši dvouletou princeznu, nebylo chvíle, kdy bych si neuvědomovala, jak láska bolí. Stále jsem jen myslela na ni, na to, jak mi nedovolili být v posledních okamžicích s ní, na to, zda moc netrpěla, na to, jestli ještě ke konci vůbec byla schopná vnímat a myslet… Milovala jsem ji jako nikdy nikoho, ona byla doslova zhmotněním mých citů k mému muži. Ta bolest byla nepopsatelná, ale každým dnem menší a menší. A hlavně jsem ji mohla sdílet s blízkou osobou. Proto ti přeji, abys vždy našla rameno, na kterém se můžeš vyplakat, když to zrovna budeš potřebovat, ucho, které ti bude naslouchat, ústa, která tě utěší milými a povzbuzujícími slovy a ruku, která pohladí a dodá sílu do dalších dní.

Jsem s tebou,
Jana

delisa
203 příspěvků 15.06.05 21:01
Kazi

upřímnou soustrast

penda
4752 příspěvků 16.06.05 19:36
Kazi,

nemám kondolence vůbec ráda, člověk najednou jakoby neměl co říct, žádná slova nejsou ta pravá a vhodná, a myslím si, protože jsi zde už odpovídala, že nebudeš mít ani náladu nějakou dobu Labužníka otvírat a číst další soustrastná blahopřání. Fany zůstane v každém, kdo si na něj vzpomene, ať už v dobrém nebo ve zlém, zůstane v Tobě, v jeho synovi, ve všech Labužnících, v jeho kamarádech...­....bude žít v mysli ostatních natrvalo…a ty neplač, moje babička vždy říkávala, že duše mrtvého se pod tíhou slz nemůže odpoutat a najít svůj klid.....a až budeš cítit, že Ti scházíme, přijď mezi nás…penda

bety
60 příspěvků 18.06.05 20:13
Kazi

Milá Kazi, přijmi moji úpřimnou soustrast, je mi to moc líto, Fany byl moc milej člověk, kterej si mně získal svojí upřimností a humorem.
Buď silná.
 Bety

Jenofefa
1315 příspěvků 23.06.05 18:56
Milá Kazi,

po návratu z dovolené se probírám diskusí na Labužníkovi a najednou jsem se zděsila a nechtěla věřit vlastním očím. Cítíme s Tebou a ačkoliv víme, že žádná slova nemohou Tvou bolest zmenšit, rádi bychom Ti vyjádřili svou upřímnou soustrast. Fany byl pro nás zosobněním Labužníka, jeho součástí, i když se tam momentálně nevyskytoval. A tak tomu bude i nadále. Vždycky na něj budeme vzpomínat jako na správného a férového chlapa, kterého jsme si vážili. Buď silná.
Jenoféfa a Beruška

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 29.06.05 15:53
Nebyla jsem dlouho na Labužníkovi ...

a připojila se až dnes a tato zpráva mě moc rozesmutnila. Je mi to moc líto a jsem smutná. Budu na Fanyho vzpomínat jen v tom nejlepším, všem nám bude chybět.

Claudia
103 příspěvků 26.07.05 10:33
Milá Kazi

Právě jsem si to přečetla a … nenecházím slov.
Sice se neznáme a Fanyho jsem vídala jen občas na chatu, ale byl mezi prvními, kdo mě na Labužníkovi mile uvítali a na koho si vzpomenu pokaždé, když začnu grilovat - ostatně to on mě přesvědčil, ať se nebojím a griluju v paneláku na balkóně, že sousedi budou určitě moc rádi ;-).
Je mi opravdu upřímně líto, že už není mezi námi. Vzpomínejme na něj s úsměvem a špetkou lehké ironie, tak by si to jistě přál.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz