Pro Iva, a vlastně i pro ostatní...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.05 08:44
Pro Iva, a vlastně i pro ostatní...

Ivo, to je moc hezká myšlenka, ale nemůžu sloužit, opravdu z trojčat nejsem!!!

K tomu ztrojování všeho, co napíšu:

Konzultoval jsem to z Pepíčkem, a tady je jeho zjištění:

Manku,
já jsem asi přišel na to, čím to je … věc se má tak - ty děláš v České pojišťovně, pojišťovna má rozsáhlou síť a ta síť vyúsťuje do internetu přes několik serverů, jmenovitě sws1 - sws4 (to jsou alespoň ty, které jsem našel já). Bohužel ta síť je řešena poněkud zvláštně … jakmile tvůj prohlížeč vyšle dotaz (žádost o stránku na Labužníku), tak ta samá zpráva dorazí v rozmezí několika milisekund ne jednou, ale hned třemi cestami zároveň. Proto se taky v Kdo je online zjevuješ až čtyřikrát najednou, protože tvůj dotaz prochází přes čtyři servery s rozdílnou IP adresou (takže můžeš být v podstatě rád, že se jen ztrojuješ, může být i hůř). Tolik moje teorie.

Teď jde o to ověřit to v praxi. Zkus nějaký jiný server, kde jsou diskuzní fóra, zda se tam budeš taky množit, stačí poslat třeba na novinky.cz nějaký komentář k článku, nemusíš se pod něj ani podepsat. Pak uvidíme dál.

pepicek

Zkusil jsem, odeslalo se jednou, takže musím počkat, jestli na to něco Pepíček vymyslí. Do té doby…

Hezký dobrý den všem přeje Manek (asi opět třikrát )

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz