Eridanous

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3826 příspěvků 23.06.09 12:15
Eridanous

V Lidlu jsem narazila na naložené červené feferonky plněné řeckým sýrem od této firmy, doporučuji. Takové pečené brambůrky ve šlupce, rozkrojené, posolené, do toho kousek téhle feferonky se sýrovou náplní - lahůdka.

Reklama

Reklama

Reakce:

gaburiatko
739 příspěvků 23.06.09 14:21
som na ne zvedava

moj manzel miluje feferonky a rozne nakladane chilli a jalapenos…no aspon mam tip na nieco mnam.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.09 19:10
Ejo,

nám také chutnají.
Teď právě chroupu okurčičky Cornichons kořeněné a říkám si, že v každém ze super-hyper se najde něco, co stojí za pravidelnou koupi. Jen si musím zapamatovat co a kde

EsterH
53 příspěvků 29.06.09 14:56
...

Ahoj,
po precitani prispevku som utekala do Lidlu. Hladala som .. asi aj pod pultom a nenasla..... Kde to mavaju? Resp. bola to len nejaka akcia?
Pozdravujem
 E.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.06.09 23:18
Lidl v Říčanech u Prahy

má tyhle dobrůtky v chlaďáku mezi uzeninami (ty jsou zleva regálu) a sýry (ty jsou zhruba od prostředka a přechází zvolna k jogurtům, které jsou tudíž úplně napravo. Jo a jsou mírně pod úrovní očí.

Eja
3826 příspěvků 30.06.09 01:44
V našem Lidlu

je to hodně podobně jak píše Iva, je nutno se sklonit, je to hóóóódně pod úrovní očí, spíše pod úrovní pasu.

EsterH
53 příspěvků 30.06.09 11:33
...

Idem…pozriem…aj ked som predtym presnorila cely chladiaci regal. Ak nenajdem bude nasledovat navsteva u ocneho…

Prajem pekny den
E.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.09 17:21
Ejo,

jaksi už mi neslouží zrak, proto vždy studuji obsah regálu v mírném předklonu. Pak mám úroveň očí proklatě nízko…

gaburiatko
739 příspěvků 01.07.09 06:53
skusim najst

No som zvedava, ci nieco take najdem tu v Lidli v BA. Najblizsie ked pojdem, tak sa skusim stavit a najst.

EsterH
53 příspěvků 01.07.09 07:01
...

Ozvi sa, Gaburiatko ak nieco najdes…

Eja
3826 příspěvků 01.07.09 07:16
Ivo

Eja
3826 příspěvků 01.07.09 07:16
Taky už mi neslouží zrak

ani na ty smajlíky…

EsterH
53 příspěvků 09.07.09 10:28
...

Milá Eja,

snorila som po Lidli takmer po štyroch, hľadala všade a veruže bez úspechu. A včera som bola v CZ, do cesty mi padol Lidl tak som zašla. Nuž a presne tam, kde si písala mali Eridanous výrobky - červené a zelené papričky plnené slaným syrom a aj olivy. Tak som nakúpila. Sú fajn len ma prekvapilo, že červené vôbec neboli pikantné

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.07.09 15:51
Ester,

u nás v Makru je mají také. Možná od jiné firmy, to jsem nezkoumala. Máš-li možnost nakupovat u vás v Metru, mohli by je tam mít také. V Makru jsem je viděla v chladícím boxu i ve sklenicích mezi sterilovanou zeleninou.

mrtvola
1394 příspěvků 21.07.09 11:50
Expirace 06.09.2009

V sobotu jsemv sušickém Lidlu koupila červené papričky s fetou s výše uvedenm datem expirace a tentokrát jsem si tak hrozně nepochutnala, že jsem dobrovolně vyhodila půl krabičky. Feta byla dobrá, ale papričky tak přesololené, že byly nepoživatelné.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz