Okurky Seliko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
gmp
1603 příspěvků 08.06.09 12:56
Okurky SELIKO

Provedl jsem " zámysl okurek koupení" - pro změnu jsem si vzpomněl na „armádní češtinu“ - pro ty kdo neabsolvovali VZS (vojenská základní služba) a bylo jim upřeno předčítání vojenských písemností.
Ve slepé důvěře k domácím značkám jsem zakoupil okurky pod hrdou značkou SELIKO. Při konzumaci, jsem byl zcela zmaten, něco mi to připomnělo, nikoliv však nakládané okurky. vypadalo jako okurky, označené jako okurky, ale … Po chvilce se mi rozjasnilo a vzpomněl jsem lidovědemokra­tického režimu, kdy v regálech bylo plno - jedněch a těch samých vietnamských okurek. na:,–(il jsem brýle a zkoumal etiketu a ejhle made in Vietnam. Nejsem zaujat proti Vietnamcům, obdivuji jejich skromnost, pracovitost a dravost, ale okurky SELIKO z Vietnamu si opravdu neprosím. Miloš

Reakce:
glama
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.09 23:29
Opravdu vynikající...

…okurky jsou ke koupi v Lidlu a za velmi příznivou cenu. Drobounké Cornichon, vynikající chuti ve dvou variantách - normální kyselé a ostřejší kořeněné. Ty jsem tedy ještě neměla, protože kupuji stále ty první.
Opravdu vynikající chuť, křupavé, pevné a báječně maličké!
Nepřehlédněte je

iva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.09 19:21
glamo,

koupila jsem v Lidlu ty drobounké Cornichons kořeněné. Chutnají dokonce i mému veliteli, a ten má nejraději okurky s chilli papričkami, které nakládám já za jeho dozoru . Mně chutnají také, protože jsou bez práce.

mirand
4 příspěvky 15.03.11 18:43

Po zkušenostech s okurky Seliko jsem s touto značkou navždy skončil.Kdyby se takové okurky povedly mě,tak celou várku vyhodím na kompost.Mirek

wydra
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.11 19:57
jooo,

Cornichons kořeněné jsou vyborne! Ale je jich v te flasce malo :mrgreen:

Dwarfy
21 příspěvků 15.03.11 20:44

Nám chutnají okurky Bonduelle nebo Hamé. Znojemské jsme vzali jen párkrát v případě nouze, když jiné nebyly, taky se daly sníst ;-) Ostatním značkám se po špatné zkušenosti vyhýbáme (a se zavařováním jsem skončila před 10 lety ;-)).

Jinak „zámysl okurek koupení“ zní celkem cool, mně se to tuhle povedlo když jsem omylem koupila malou skleničku okurek s feferonkami a zjistila jsem to až po prvním kousnutí :mrgreen:

gaburiatko
739 příspěvků 28.03.11 22:26
Lidl uhorky

Tak to ste ma navnadili. Milujem male uhorcicky a v Lidli som ich videla, ale moj bracho mi tvrdil, ze su hrozne :(, tak som ich nikdy nekupila, ale urcite pri najblizsej prilezitosi kupim :) Vdaka za tip :)

palkoš
1 příspěvek 26.01.12 20:16
Vše je blamáž

Nejenom okurky,ale většina výrobků SELIKA je vyrobeno na dálném východě.Seliko jako takové,už neexistuje.Slyšel jsem,že značku SELIKO koupilo HAME,ale z veškerých závodů SELIKA už nefunguje žádne jen v Ostravě Třebovicích kde se vyrábí hořčice a ocet pod značkou PIKANT.Já se vždy dívám na ZEMĚ PÚVODU.
P.S Bývalý zaměstnanec.

zdemih
1 příspěvek 13.02.12 15:01

Seliko uz neni existujici firmou. Zatim jednickou zustavaji Bonduelle

esmeralda
4813 příspěvků 13.02.12 21:28

Ze setrvačnosti jsem kupovala okurky Nova. Nevím co se stalo s firmou, ale přestaly se dovážet. Našla jsem si tedy jinou značku, nejméně tak dobrou,
a hle, okurky Product of India.
Nova se opět dovážejí, ale za poloviční cenu a lepší kvalitu zůstávám věrná Indům.

svato
1418 příspěvků 14.02.12 21:11

používam kornišonky z efco, veselí nad lužnicí,a aj keď by mohli byť menej sladké a vac kyslé a štipľavé, dajú sa. Ako už tu bolo uvedené, je to bez roboty.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz