Hemagel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.06.09 23:07
Hemagel

i různá poranění až do krve potká labužníky v kuchyni

Díky anickav a jejímu receptu „Halušky ešte raz-haluškománia-ako ich robím ja“ si halušky nyní dělám sama a pravidelně si tak strouhám i prsty. Ve středu, kdy jsem si odstrouhla větší část a halušky byly málem růžové, jsem si na prst aplikovala Hemagel , zalepila náplastí na řezné rány a za 48 hodin byl prst zahojen. Příjemně mne to překvapilo, jinak se mi podobné rány hojí tak týden.
Stránky výrobku jsou zde

Reklama

Reklama

Reakce:

di
2451 příspěvků 07.06.09 11:39
Ivo

musím potvrdit, Hemagel je úžasný. Jednu tubičku nosím stále sebou. I přes vyšší cenu se opravdu vyplatí, rány se rychle hojí (některé i za 1-2 dny) a navíc, je to český vynález, to potěší.

Vali
1326 příspěvků 07.06.09 12:42
přidávám se k chvále...

…byl mi v lékárně doporučen k hojení prasklinek na prstech (na bříšku prstu u nehtu), vynikající…taky jsem ho použila při hojení oparu, používá se jen nepatrné množství, tak si myslím, že při té vysoké ceně i dost dlouho bude ta malá tubička sloužit.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.09 16:36
Co je to "vyšší" cena?

Nestyďte se, děvčata, a tu cenu klidně napište. Pro každého je to jiná suma.
Ať se můžeme připravit předem.
Tady to tajit nemusíte, naopak, informace bude kompletní

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.06.09 19:02
glamo,

náš Hemagel koupil manžel vloni před cyklozájezdem a já si na něj až teď vzpomněla. Našla jsem cenu
139,– Kč/ 5g na Hemagel.biz

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.09 21:44
no tedy...

…vy jste mne málem vyděsily Ta cena není nijak strašná! já už si představovala stovky až tisíce
ale jak jsem již psala, každému se to může zdát jiné. Ale tohle vypadá, že se opravdu vyplatí, zvláště, když stačí použít jen trošičku

meisje
580 příspěvků 22.06.09 12:34
...

Minuly tyden jsem stravila v CR a mimo jine jsem shanela i Hemagel. V nekolika kamennych lekarnach me byl nabizen jako 5gr.baleni za 160 Kc ( nakonec se ukazalo, ze ho skoro nikde v teto velikosti nemaji). A tak jsem nakonec koupila 30 gr. baleni za 500 Kc. - to zase meli skoro vsude

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz