Apetina - distributor Arla ...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.09 21:42
Apetina - distributor Arla ...

krabička 200 g s popiskou … Pochoutka do salátů a na chlebíčky, možno i jako pomazánka.
Zakoupeno dříve než jsem začala hlídat obsažené tuky. Jen pro představu 51 = TUKŮ V SUŠINĚ. Pro přílišnou slanost nepomůže ani naředění jogurtem, taktéž si nedokáži představit JEHO DRŽENLIVOST V SALÁTECH … JE PŘÍLIŠ MĚKKÝ. Škoda, žádné příště již nebude.

Reklama

Reklama

Reakce:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.06.09 23:16
A mně Apetina moc chutná!

Kupuji ji pravidelně a mám moc ráda.
slaná je a tak jí prostě jen dávám méně. není to k snědku na posezení.
Vynikající je jako varianta do šopáku místo balkánu. Krásně zeleninku obalí, ve šťávě se porozpustí. Nemusí každému, ale mně to chutná.
Salát prostě neosolím a je po přílišné slanosti. Přidávám bylinky, nejlépe můj zbožňovaný kopr. A je to pak vynikající lahůdka!!
Nebo je skvělá namazat v tenké vrstvě na chléb, přidat plátky rajčat, sem tam bylinu…
Já Apetinu doporučuji těm, kdo mají rádi pikantní, výrazné jídlo a nemají zakázáno solit. A nebo jí použijí méně, protože slaná opravdu je…

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.09 06:14
Apetina Glamo ...

máš náš obdiv, přestože něco sneseme, ale tento výrobek překonává všechny normy slanosti … to se nedá ničím zmírnit, tu sůl prostě do sebe dostaneš. Máme ji rovněž rádi, ale ne v takovéto míře. Jo a nemusíš mě umravňovat … pochopila jsem, že to děláš dobrovolně, já to beru.

Alis
2617 příspěvků 19.06.09 10:47
Apetinu...

také kupuji, jen nevím, jestli od stejného distributora, kupuji ji váženou v Tescu. Příležitostně se podívám, kdo ji vyrábí a distribuuje. Slaná a měkká sice je, ale mě to vyhovuje, dávám ji do salátů a nebo, jak píše bedla místo másla nebo sýra na pečivo, pak ledový salát a rajčata nebo okurky…
Co se slanosti týče - jsem trochu slanomil či slanoúchyl

Alis
2617 příspěvků 19.06.09 10:51
A v Kauflandu v Jablonci...

… kupuji Apetinu od německého výrobce :-)

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.06.09 21:21
Bedlo

jsem nepochopila, cos měla na mysli umravňováním…?
Dobrovolně dělám lecos, nutit se nenechám do ničeho…ber nebo neber

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz