dobré mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.07 01:09
dobré mléko

Máte někdo nějaký tip na doopravdy dobré mléko? Koupili jsme krabicové 3.5% a když jsem ho ochutnal, myslel jsem, že je je mi půl roku a piju Sunar. Nechci se rouhat, ale na to ve sklenici, co bývávávávalo kdysi asi žádné z těch co jsou teď k mání nemá. Přijde mi, že to krabicové je všechno stejné, že se liší jen cenou. Nebo se pletu a je nějaké opravdu dobré? Podělte se se o Vaše zkušenosti, jen ne takové ty tipy domácí od krávy. Nevím kam bych na něj šel a asi bych se i trochu bál.

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 13.07.07 08:54
Hafco,

jestli se chceš přiblížit chuti mléka ze skleněné lahve, tak zapomeň na krabice a cenu vynásob dvěma až třemi… Ve větších marketech mají i bio-mléko (často v petkách tvaru těch starých skleněných lahví), někdy bývá dobré i to v lahvíh nebio. Ale nemůžeš mít doma zásobu na měsíc, kazí se jako „normální mlíko“ a musí být v lednici.
ps: s dvd nic nového, sháním dobré boty na cestu

HelcaK
960 příspěvků 13.07.07 08:58
...

ale fuj, lahvích!!

hafca
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.07 20:48
...

Kouknu se po něm. Myslel jsem spíš konkrétní značku. Tady je několik mlékáren a dovozců, ceny téměř stejné, ale jak je to s tou chutí a kvalitou?
Máš docele trpělivost s tím DVD. Možná jsi to měla poslat po poštovním holubovi, už by byl zpátky i kdyby s tím šel pěšky.

lesni_bytost
119 příspěvků 20.07.07 15:31
olma

ta vyrábí kromě „čerstvého mléka“ i to skvělé biomlíko, oboje petkolahvové.

Sylvie
2302 příspěvků 20.07.07 19:06
...

Olma vyrábí mléko, které mi chutná skoro jak za „komoušů“. :-)
Nedávno jsem si taky na toto mléko v lahvích vzpomněla.
MLéko je v takových užších krabicích a není trvanlivé.

Eja
3839 příspěvků 21.07.07 11:47
Hafco,

souhlasím s ostatními - Olma a zejména jejich bio mlíčko, s normálními krabicemi trvanlivých bleee mlík se nedá vůbec srovnat.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz