Kuchyňský provázek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mamut
147 příspěvků 28.06.07 08:59
Kuchyňský provázek

Možno je to trochu smiešne, ale netuším, kde sa dá kúpiť tzv. potravinársky motúz (špagát, provázek…). Ešte sa mi naň u nás na ďalekom východe nepodarilo naraziť a predavačky sa na mňa tak čudne pozerajú, keď sa pýtam. Ja totiž ani netuším, či ho mám hľadať v drogérii, papiernictve alebo domácich potrebách. Prosím, kde kupujete nejaký špagát, ktorý potom bez obáv použijete v kuchyni? Sorry, ak tu už taká diskusia bola.

Reklama

Reklama

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 28.06.07 09:30
provázek

Na ptáčky používám normální nit - ne hedvábí. Stejně tak i na krájení knedlíků, rozřezávání plátů dortu… . Na vázání rolády používám provázek, který kupuji v papírnictví. Je bavlněný o průměru asi 1 mm.

kltko 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.07 10:08
...

ako uviedla marmelada, najobyčajnejšia niť (biela, tá určite nebude nechcene farbiť) a povrázok kúpiš v papiernictve, bi­ely.

Mamut
147 příspěvků 28.06.07 14:10
...

Ďakujem, ďakujem, teraz sa už predavačkám môžem pevne pozrieť do očí.

Jarka7
208 příspěvků 09.07.07 16:31
Kuchyňský provázek

Právě jsem se vrátila z nákupu, kde provázek mají v domácích potřebách-na uzení klobás a taky v papírnictví. Je tuším z přír. vlákna a je bílý, jemně nažloutlý. Používám ho pořád.
Pokud by bylo potřeba, koupím a pošlu. Bydlím jen 8 km od první slovenské pošty.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz