Kde sehnat na Olomoucku kozí sýr?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sylvie
2302 příspěvků 12.07.07 20:01
Kde sehnat na Olomoucku kozí sýr?

Milí labužníci, mohli byste mi poradit? Máme ho moc rádi a kamarád ho přestal vyrábět, prý moc starání a práce :-)
 Děkuji

Reakce:
Eleeen
1127 příspěvků 13.07.07 07:54
prodávají

se normálně v obchodech, ne? Myslím, že jsem výrobky z kozího mléka viděla v Ternu, Bille a snad i v Hypernově? Nejsem si teď jistá Tescem, ale normálně už v obchodech jsou, byzkoušela bych i prodejny zdravé výživy, hodně věcí mívají ve Ztracené ulici.

HelcaK
960 příspěvků 13.07.07 09:02
Akorát

jestli ti ho kamarád nechával za nějakou protekční cenu, tak se nelekni, ceny jsou opravdu děsivé..... Skuteně je mívají ve větších marketech i prodejnách zdravé výživy. Nejchutnější mi přijde asi od St.Pierre, ale to je věc názoru.

Bali
1254 příspěvků 13.07.07 10:38
...

rekla bych, ze treba Tesco ma dobrou nabidku kozich veci. Cesky st.Pierre (delaji taky dobry jogurt!) a nekolik francouzskych, taky jsem videla nejaky cesky k.syr jako Hermelin, byl dobry. Kozi mleko je normalne v samoskach, ale 500 ml za 40 Kc je prehnane. Kozi a ovci veci miluju. Navic je to zdrave. Manzel si vozi z Francie kozi syry, ktere necha vyschnout tak, ze se s nima da i zabit treba neprijemny soused ;-) ! To se bojim aby mi nerozbil i talir! Tvrde jako kamen, smradlave jako PRIROVNANI MNE NENAPADA a chut to je teda sila! Soupnu nejaka fota kozich syru na nase www.

Bali
1254 příspěvků 13.07.07 13:54
tady si můžete "zakozit"
Sylvie
2302 příspěvků 13.07.07 15:13
Elleen, Helčo, Bali

Holky, právě ty ceny v obchodech mě děsí a zatím jsem koupila kozí sýt od St. Pierre jenom, když měl velkou slevu. Já tak myslela farmu nebo tak něco......
Podívám se na tu olivovou kuchařku.

Sylvie
2302 příspěvků 13.07.07 17:02
...

teď jsem našla tuto diskuzi
http://www.labuznik.com/forum_posts.php?…

buraci
1136 příspěvků 15.07.07 18:00
Domasov

Do Jeseniku to z Olomouce neni daleko. Excelentni kozi syr maji v syrarne v Domasove (Bela pod Pradedem), doporucuji prijet dopoledne.

Sylvie
2302 příspěvků 15.07.07 19:35
...

Buraci, děkuju!!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz