Blýská se....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zlata
1200 příspěvků 01.11.08 01:22
Blýská se....

snad konečně konečně na ty správné časy?
Po sporadickém nakukování na Labužníka si najednou připadám, že je to tu … . aha, že nevíte co, no přeci … pohoda co tu bývala.
Bunter.., MI_LAN.., Bona.. ani Esme nebyla moc vidět a jiní.. Blancaxy, Iva, gegínka, marmeláda, Eja, karmínek, sylva - Míša atd. a tak bych mohla pokračovat , jsou to lidičky, které mám moc ráda a jestli dovolíte i já bych se ráda vrátila i když nejsem tak originální jako oni. Jsem moc potěšená, že mohu pobývat (až na vyjímky) v takové společnosti, jen mě mrzí, že jsem některé osobnosti Labužníka ani nestihla poznat. I tak díky všem

Reakce:
Fabujan
150 příspěvků 01.11.08 09:54
Zlata

tvoja viera je mojou nádejou. Snáď sa už ozaj blýska na staré dobré časy.

Sylvie
2302 příspěvků 01.11.08 14:28
...

Zlato, to není možné, Ty mi snad čteš myšlenky. To samé jsem si říkala včera večer před usnutím. Chybělo mi to vzájemné špičkování, „sranda“ a ti správní lidičkové.

bona
2416 příspěvků 01.11.08 18:36
...

a já jsem si říkala, jaká tu byla sranda loni o halloweenské noci. Pamatujete? To byly časy…

blanca.xy
647 příspěvků 01.11.08 19:07
Boni,

přesně na to jsem si včera vzpomínala, jak jsme se s Teou bály a vůbec, bylo to moc fajn. Snad se to zase vrátí, musíme se všichni o to snažit .

mrtvola
1394 příspěvků 01.11.08 22:45
Holky, nevrátí,

dokud mrtvoly budou o halloweenské noci makat tak, že nestihnou ani zapálit v dýni.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz