zarizeni.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smile_xxx
5 příspěvků 09.05.06 09:16
zarizeni.....

Dobry den,
jiz jednou jsem se psala do vaseho fora s prosbou o radu. Nyni bych potrebovala poradit se zarizenim bytu jako takoveho, uplne fungl noveho. Ja vim, ze to moc nesouvisi s varenim…Jednou jsem kdesi objevila podobne forum, kde si lide radili, jake spotrebice se hodi do bytu, napriklad mluvili i o vysavacich, ktere vysavaji samy. Vim, ze si muzu najit informace na internetu s dodavateli, ale mne by zajimaly nazory konktretnich uzivatelu. Takze jestli je nekdo ochoten mi poradit, jaky vysavac, sedacku, zaluzie a pod., tak budu moc rada. Dekuji a preji hezky den. Smile_xxx

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3788 příspěvků 14.05.06 17:45
Smile,

zajdi na www.living.cz a můžeš číst a číst a číst.....není žádné téma týkající se bydlení, o kterém by tam nebyla spousta názorů na jednotlivé výrobky. Moc záleží na tom, jaké máš představy o bydlení. Pokud Tě zajímá něco konkrétního, tak napiš, mám za sebou kompletní rekonstrukci před 2 lety včetně koupě spotřebičů atd.atd.

marmelada
1643 příspěvků 15.05.06 15:07
Kuchyně

To, jo, Eja má pravdu. Moc dobře mi poradila ohledně kuchyně. Ta tedy ještě není vybudovaná, ale upřesnila mi mé požadavky. Inspirace se vzdy hodí.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz